Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

numeroUNO

słuchawki 5,1 ew. 7,1 do gier

Polecane posty

No wiec wlasnie mili panowie o byc moze panie :)

chcialbym kupic sobie jakies przyjemne sluchawki ktore beda graly przestrzennie (czytac temat nie interesuja mnie stereo!!)

zastanawiam sie miedzy ROCCAT Kave 5.1 a PLANTRONICS GAMECOM 777 nie zaprzeczam ze te drugie sa dla mnie przyjemniejsze (CENA!!) ale jezeli rzeczywiscie roznica ma byc KOLOSALNA to stane piec razy na glowie i doloze te 100zeta.. moi mili koledzy polecaja mi Medusa NX 5.1 Gaming Headset ale poczytalem troche o nich no i hmm chyba kwestia "starosci" sprzetu oraz - o jakich przeczytalem na pclabie troche dzialaja nie korzystnie o tych sluchawekach ;) dlaczego odwoluje sie do tego forum :P no wiec bardzo mi pomogliscie przy zlozniu blaszaka ktorego mam takiego jakiego mi poleciliscie :P co do mojej karty muzycznej to mam zintegrowana z plyta msi p55-gd65 a wiec jezeli konieczny wydatek pod muzyke tez z bulem serca go dokonam :D gram glownie w arme2 (a2c rulez :D)

btw. jezeli sa literofki ;P to sorr ale [CIACH]... i tylko na lodzie :D

Ekhem ... - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sevard - az Ty sie zlitowales i odpowiedziales? Ja jak zobaczylem, ze nikt mu nie odpowiedzial, to az mnie cos za serce chwycilo (bo jeszcze kupi jakies Razery...), ale jak uswiadomilem sobie jak bardzo 'otwarty na propozycje jest klient, to postanowilem go nieco 'zmiekczyc'. Z takim podejsciem raczej nie zaklada sie tematow z prosba o pomoc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam Roccat'ów. W polaczeniu z dobra karta dzwiekowa graja swietnie - szczegolnie jesli chodzi o pozycjonowanie przeciwnikow w grach typu Cod4. Mi sie cos takiego bardzo przydaje, poniewaz bylem na kilku lanach, gram sporo w coda, ale wg mnie szkoda wydawac tyle pieniedzy na sluchawki, jesli nie gra sie na turniejach lan, czy w roznych ligach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michi93

dziekuje za linki chociaz dostalem mega gwozdzia poniewaz bylem swiecie przekonany(po rozmowie z kumplami/uzytkownikami) ze jednak sluchawki "przestrzenne" daja rade i sa niezlym wyborm jezeli chcemy dobrze pozycjonowac odglosy przeciwnikow... chociaz jak napisal Eggzor a wiec praktyk(tak zrozumialem i wierze na slowo) jednak sa.. a wiec ilu ludzi tyle opinii

@Eggzor

jestem amatorem-domatorem ;) na zadne lany i turnieje nie jezdze

@Professor00179

powiem tak... nie chcialem zakladac kolejnego tematu "jakie sluchawki do" i 180 wpisow tylko prosilem o wybor miedzy konkretnymi modelami i + i - wiec nie wiem do czego potrzebna ci byla moja "otwartosc"

@Sevard

200-300(max) sluchawki + 200-300 muzyka oczywiscie im taniej tym lepiej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@numeroUNO

Mylisz pojecia. Nie ma czegos takiego jak sluchawki 'przestrzenne'. Przestrzen w grach jest bardzo wazna, ale jak na ironie sluchawki '4gamers' maja bardzo ograniczona przestrzen. Najprawdopodobniej chodzilo Ci o pozycjonowanie... i tutaj tkwi problem. Wbrew temu, co mowia marketingowe slogany, to nie sluchawki odpowiadaja za pozycjonowanie a zrodlo dzwieku tj. karta dzwiekowa. Sluchawki natomiast maja jak najlepiej zagospodarowac 'moc' pozycjonowania jaka oferuje zrodlo. Sluchawki muzyczne maja o klase lepsza przestrzen i mozliwosci pozycjonowania niz te '4gamers' i dlatego wlasnie na nie powinienes zwrocic uwage. Wlasnie dlatego tez pisalem, ze powinienes byc 'otwarty'. Chyba, ze wolisz wyrzucic kupe pieniedzy w bloto.

Co do karty dzwiekowej - do takich sluchawek nie ma zbytniego sensu kupowac nic dobrego, bo to najpewniej one beda ograniczaly Twoja integre, a nie integra sluchawki (jak to ma miejsce w przypadku dobrych sluchawek stereo).

Zrobilem szybki rzut oka na ceneo, zeby sprawdzic ile te sluchawki kosztuja. Za takie pieniadze kup sobie Koss UR40 i Xonara DS, ewentualnie uzywanego Xtreme Music/Gamer. Bedzie lepiej niz w przypadku Platronow i Roccata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie ma zadnego znaczenia czy jest 6 ew 8 glosniczkow w sluchawkach poniewaz 2(ale duze) sa lepsze? rozumiem ze to caly czas mowisz.. ale jakos nie potrafie tego pojaca..

btw. nie sugeruje sie sluchawkami 4gamers poniewaz jestem na tyle dorosly aby zdawac sobie sprawe czym jest reklama... opieram sie na zdaniu znajomego z a2c (koles 40+) ktory ma medusy i mowi ze pozycjonowanie jest wysmienite(byc moze nie mial wczesnie dobrych sluchawek stereo.. nie wiem) wiem co mowi i tyle.. :)

dziekuje :)

co do sluchawek "przestrzennych" dlatego dalem "" poniewaz utrozsamialem je wlasnie z glosnikami i systemem pracy 5,1/7,1

btw. a co powiecie na temat tego testu? http://pclab.pl/art39650.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...