Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Husarz

WoW parę pytań

Polecane posty

Mam parę pytań.

1. Dziś zarejestrowałem się na battle stworzyłem przez przypadek 10 dniowe konto trial ( da się go usunąć? czy samo zniknie) później zarejestrowałem wow tzn podstawkę i tbc.

2. Podczas gry 2 min po uruchomieniu mam nagły spadek fps i gra przycina puźniej się uspokaja czy to są lagi?(bo z tego co wiem to więcej niż 30 fps to płynna gra u mnie spadają z 60 do 40 i gra zaczyna haczyć)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Co do pierwszego pytania - sam kiedyś stworzyłem przez przypadek dwa konta trialowe, a niedawno zarejestrowałem podstawkę i nie widzę nigdzie opcji usunięcia nieaktywnych już kont trialowych, więc chyba się nie da. Jednak podczas logowania na konto w grze masz opcję wyboru gry, a więc wybierasz slot na którym zarejestrowałeś podstawkę.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że tak co 10/15 minut gra zaczyna haczyć fps zaczyna skakać trwa to z 20 sek czasem krócej i się uspokaja co to może być? Mój konfing:

C2D E7400

2GB ram

9600 GT

Win 7 32 bit(2 dni temu robiłem format i wgrywałem wszystko od nowa)

Kaspersky 2011(może to on spowalnia grę?)

Dodam jeszcze że podczas gdy gra haczy wzrasta użycie procka wiatrak głośniej chodzi. gdy cichnie gra działa normalnie.

Czy coś co jakiś czas może obciążyć system?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to tak cykliczne, to warto na początek sprawdzić, czy to nie właśnie antywirus postanawia sobie coś poskanować albo zaczyna się uaktualniać. Gdy zacznie się ciąć, włącz Menadżer Zadań (Ctrl + Alt + Delete) i zobacz, co tak strasznie obciąża pamięć i procesor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...