Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mat77

Dżwięk skacze na filmikach w nowych grach.

Polecane posty

Witam.

W trakcie grania nie ma problemu z dźwiękiem. Pojawia się dopiero na filmikach i cut-scenkach. Obraz leci normalnie ale komputer odtwarza ten sam kawałek przez jakiś czas, potem na chwilę synchronizuje się z obrazem i znowu przycina. Dzieje się to tylko na nowych grach np. Napoleon Total War, Singularity, demo Mafii 2 itp. Umieściłem ten temat tutaj gdyż nie jestem pewien czy to na pewno problem z kartą dźwiękową.

Mój hmm... sprzęt:

Windows XP

AMD Athlon 64 Processor 3200+

ATI Radeon HD4670

1GB RAM

Realtek AC97 Audio

w większości aktualne sterowniki.

Przepraszam za ten "dżwięk" ale nie wiem jak edytować tytuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt że 1GB RAM to trochę za mało jak na komputer do gier, to przy tym procesorze i karce graficznej to... nieważne. Sprawdź sprzęt wewnątrz obudowy, czy się wszystko łączy i podaj jaki masz zasilacz. Poza tym przeczyść system i rejestr np. Odkurzaczem czy Ccleanerem, aktualizacja sterowników do wszystkiego też mile widziana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System i rejestr czyszczę dość często. Wszystko łączy się na pewno, sprawdzałem przy ostatnim "odkurzaniu". Może się to wydać niezwykłe, ale na tej konfiguracji działa wszystko i to na całkiem niezłych ustawieniach graficznych. Gdyby nie ten problem z filmikami (co jest bardzo uciążliwe, gdyż w nich jest często zawarta większość fabuły) mógłbym stosować ten komputer do grania jeszcze przez jakiś czas. Nazwy zasilacza nie podam bo to chyba nie ma większego wpływu na dźwięk, a nie chce mi się teraz rozkręcać kompa. Dopóki nie kupię Mafii 2, ten problem nie jest aż tak palący.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...