Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MrSpiryt

Duzy problem z myszka?

Polecane posty

Witam. Jakies 3 tygodnie temu grałem sobie, a tu nagle mi myszka przestala dzialac, zaraz po niej klawiatura takze. Po uruchomieniu ponownie komputera, ten sie wlaczyl byly napisy startowe lecz zaraz po nich czarny ekran. nie wiedzialem co sie stalo. Wyjechalem na wakacje 2 tygodniowe, a po powrocie wlaczylem komputer i dzialal... lecz po niedlugim czasie znow se zawiesil jak poprzednio i nie chcial wlaczyc. po0zniej zaczolem kombinowac i odlaczylem mysz od komputera i on sie wlaczal za kazdym razem lecz po podlaczeniu myszy zawieszal sie i znow nic nie dzialalo. zrobilem formata dysku i zainstalowalem windowsa na nowo. Wszystko dzialalo jak zloto, szkoda ze nie dlugo... Kilka dni pozniej znow to samo. Mysz sie zacina i nic nie dziala dopiero po odlaczeniu jej..kolejny format. dobrze bylo 2-3 dni. Dzis znow mysz sie zaciela windows zawiesil. gdy ja odlaczylem bylo ok. W trakcie robienia formatowania podlaczalem mysz, wieszalo sie wszystko. po formacie dwukrotnym nadal mi dziala tylko klawiatura;(( Niewiem co robic...

Ktos mi pow ze moze sterowniki od myszki, ale mam zwykla mysz i do niej chyba nie ma zadnych sterownikow...

Prosze o pomoc!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj konfigurację komputera z naciskiem na markę i model zasilacza...

[/quote

Jednoprocesorowy komputer PC z interfejsem ACPI

System Microsoft Windows XP Home Edition

DirectX 4.09.00.0904

Procesor AMD Athon XP 1800 Mhz (13.5 x 133) 2200+

Płyta głowna gagabyte LA 7VASFS

Mikrouklad VIA VT8377 Apollo KT600

Bios Award Modular (08/13/04)

Karta graf. RADEON 9600 family

Zasilacz CODEGEN 300W Model: 300x1 ATX2.03P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykazałeś w zasadzie ponad wszelką wątpliwość, że winowajcą jest mysz (próbowałeś podpinać ją do innych portów USB?). Tak więc, o ile tylko mysz na innych USB też robi takie numery, mysz na szrot i po nową do sklepu :).

BTW, jak już będziesz na zakupach, to jakiś porządny zasilacz kup, bo to co masz, to zaledwie "produkt zasilaczopodobny"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...