Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

opti

Rozwiązany: Dźwięk IE podczas pracy w Windowsie

Polecane posty

Tak jak w temacie, czy to sobie słucham muzyki, gram, siedzę na gg, albo po prostu na kompie nic się nie dzieje, to od czasu do czasu mogę usłyszeć dźwięk z przeglądarki Internet Explorer. Czy może to być jakieś złośliwe oprogramowanie? Skanowałem komputer 3 programiami: Avastem 5, Spybot Search & Destroy oraz Malwarebytes' Anti-Malware. Żaden z tych programów nic nie wykrył. Czy z moim kompem może być coś nie tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na 7 to normalne. Nie mam wirusów, skanowałem 4 programami na 2 kompach swój dysk i nic nie wykryło. Ot, od czasu do czasu jest dźwięk, kursor pokazuje przez sekundę, że system myśli i tyle. Przypuszczam, że to jakieś wewnętrzne oprogramowanie systemu się uruchamia czy coś, ale nie wiem co niestety. Raczej nic groźnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest ten sam dźwięk. Tak z nikąd, co jakiś czas pojawia się głuchy "klik". Czy to słucham muzyki, czy jestem w Internecie (używam Firefoxa), czy też gram w coś. Z początku miałem nawet wrażenie, że ktoś korzysta z mojego komputera przez jakiś spyware, że samo mi coś klika. ;P

EDIT:

Tak po zastanowieniu sprawdziłem, jaką wersję IE mam sam. No i to ósemka. Więc raczej aktualizacja nic nie pomaga...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GG 10.0 nie jest dobrym pomysłem. Zżera masę zasobów systemowych po dłuższym czasie i konwersacji. Lepiej przesiąść się na coś mniejszego, a nie ustępującego funkcjonalnością typu AQQ, Miranda. Chyba, że musisz mieć gg, wtedy najlepiej przesiąść się na którąś ze starszych wersji. Sam mam Opere, i bardzo rzadko, ale też słyszę ten głos - jest zupełnie nieszkodliwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także od niedawna (jakoś od lipca) mam ten problem, lecz przywykłem :) Cały czas się głowię, jak może dziać się coś takiego, jeśli dosłownie ze dwa razy odpalałem IE na obecnym Windowsie. Coś w tym musi być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iskandiar

Również występuje u mnie ten problem, jest to strasznie irytujące. Myślę, że to wina GG 10, na dole są te newsy i prawdopodobnie one się update'ują wydając ten dźwięk. Używam Google Chrome'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Sam mam Opere, i bardzo rzadko, ale też słyszę ten głos - jest zupełnie nieszkodliwy.

Zastanawiał bym się czy na pewno jest taki zupełnie nieszkodliwy - nigdy się z tym nie spotkałem, żeby dźwięk IE pojawiał tak sobie znikąd... obecnie używam Firefox'a, wcześniej (chwilowo) miałem Operę, a jeszcze wcześniej IE - nigdy nie było takich dźwięków (oczywiście poza samym IE) ...

Edit:

Z ciekawości nawet zainstalowałem GG 10 - i nadal nie mam tego dźwięku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem IE8 i nadal mam ten głuchy klik.

Myślę, że to wina GG 10, na dole są te newsy

Może być, choć zdawało mi się, że ten dźwięk słyszałem podczas gry w BF:BC2, a wtedy gg jest wyłączone...

Skanowałem kompa: Avast 5, Malwarebytes' Anti-Malware, Spybot - Search & Destroy - zrobiłem skany jeszcze raz dziś, i żaden z programów nic nie wykazał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po pierwsze i najwazniejsze - czy macie wylaczone wszystkie dzwieki systemowe? :) Jesli nie - mozna dojsc do tego co go wydaje, sprawdzajac i porownujac wszystkie wlaczone dzwieki. A tak wogole to ja tez mialem taki problem (taki klik), i wydaje mi sie iż chodzi o różnej maści reklamy we Flashu. Z Opery można je zablokowac (p-klik na stronie, Zablokuj Zawartosc i L-klik na danej reklamie), jesli sie orientuje - w IE nie ma takiej wygodnej opcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...