Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bialywilk22

Rozwiązany: Mass Effect - badanie planety Trebun

Polecane posty

Chodzi mi o Mass Effect 1. Przy misji poszukiwawczej asari Liary Tsoni trzeba zbadać planete Trebun (czy jakoś tak) w układie Kronnos. Niestety gdy wlatuje na ową planetę i ląduje część obrazu jest normalna a część czarna i nie widać co to za ziemia, przez co nie da się tej misji ukończyć ponieważ dochodze do momentu że przez owy problem nie wiem jak pojechać , a te opcje podróży które do tej pory sprawdzałem zawiodły ( "pożera" mój pojazd kwas czy coś w tym stylu).

Czego to wina? Co moge zrobić żeby to naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak się stało jak wgrałem dodatek Bring down the Sky. Podejrzewam, że jakiś patch to poprawia.

Było to już. trzeba wejść w konfigurator i usunąć cienie czy coś w tym stylu. Niestety aktualnie nie mogę sprawdzić co dokładnie trzeba zrobić, bo nie mam swojego komputera...:( Jutro będę mógł ci powiedzieć, ale myslę, że znajdziesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj najpierw zainstalować nowe stery do karty graficznej a jak to nie da rady to spróbuj tak:

Menu przed włączeniem gry (tam gdzie na tapecie jest normandia) -> konfiguracja -> napraw -> delete local shader cache files

czytałem że to może pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też raz tak miałem (co ciekawe tylko na tej planecie :P), nie wiem czego to wina. Jeśli rady kolegów wyżej nic nie dadzą , to spróbuj objechać to na wyczucie. Trasa nie jest znów aż tak skomplikowana (wpadłem do lawy może ze 2 razy :P), możesz pomóc sobie mapą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ale to nic nie daje. :[ Sterowniki zaktualizowane, cienie wyłączone, tylko na tej planecie i tylko jak zainstaluje Bring Down the Sky. Co to może być, prosze o pomoc bo już wymiękam. Na czuja sie nie da tego przejść próbowałem ale dochodze do 2 mapy i tam sie K***A nie da!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patch psuje kilka rzeczy - nie tylko grafikę. Jest też problem z dźwiękiem na zintegrowanych kartach typu Realtek - trzeba ustawić generowanie dźwięku na Software i przestawić jakość w zaawansowanych ustawieniach dźwięku na Standard (żeby nie korzystał z EAX'a) - ale to tak na wszelki wypadek. Poznasz to po tym jak strzelasz przykładowo z karabinu - będzie słychać przerywaną serię, tak jakby się "dławił". Ten sam efekt będzie przy prowadzeniu ognia ciągłego z działka z MAKO.

Najlepiej właśnie zrobisz jak radzi Raven82 zainstaluj grę i rozegraj wszystko bez wgrywania patcha i dodatku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na problem z lawą na Therum jest jeden bardzo prosty sposób.

Wchodzimy w konfigurację, klikamy zakładkę "Napraw" i "Detete Local Shader Cache Files". I po bólu. ;)

BTW zanim to odkryłam, prawie bez problemów radziłam sobie po omacku. Także to nie koniec świata. :P

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...