Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Błąd 6003 przy instalacji starszej gry

Polecane posty

Dwa dni temu kupiłem netbooka Asus Eee R101. System to standardowy Windows 7 Starter. Zrobiłem legalne kopie Bards Tale i Neverwinter Nights, bo w końcu to jest netbook, nie stacjonarka do nowych gierek. Bards Tale zainstalowało się całkiem szybko, a po odpaleniu chodzi... wolno. Ale nie o tym mowa. Przy próbie instalacji Neverwintera pojawia się wspomniany w tytule błąd 6003. Czekam na pomoc. :wink:

EDIT: Ów błąd pojawiał się zarówno po przekopiowaniu płyty na pendrive i z niego na netbooka, jak i przy zrobionym przeze mnie pliku .mds

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podczas zgrywania płyty na dysk zaznaczyłeś emulacje wszystkich zabezpieczeń, tak samo jak przy instalacji na netbooku ? Masz prawo do zrobienia kopii zapasowej swojej płyty, ale producenci Ci tego nie ułatwiają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. Zgrywałem Alco 120%, a emulowałem Daemon Tools Lite. W obu programach na standardzie.

Hmm... Kiedy chciałem zainstalować na stacjonarnym z płyty, wyskoczył błąd 5003. Stawiam na jakiś problem z InstallShieldem w Windzie 7. Można gdzieś dostać jego starszą wersję? Być może nowa nie jest kompatybilna ze starszymi grami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu coś znalazłem:

To run The Bard's Tale on Win 7 do this:

1) Copy contents of DVD D:\Program files\inXile\ to a local drive eg: C:\Games\inXile

2) Right click on C:\Games\inXile\The Bard's Tale\The Bard's Tale.exe

Properties > Compatabiliy > WinXP SP2 > Ok

3) Right click on The Bard's Tale.exe and Run as Administrator

Worked for me.

Może gdy zrobisz dokładnie jak tu jest napisane coś pójdzie...

Przepraszam ale nie umie robić cytatów więc wstawiłem codeboxa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Downgrade InstallShielda raczej nie jest wykonalny, tak samo jak zainstalowanie pod Linuxem. Mógłbyś spróbować pod Wine, ale wątpie żeby cokolwiek ruszyło, głównie ze względu na brak wpisów w rejestrze.

Patrzyłeś na stronie "wynalazcy" ?

http://kb.flexerasoftware.com/selfservice/...54&sliceId=

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...