Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GUT

Słuchawki do grania w okolicach 400zł

Polecane posty

Witam. Jako że niedługo mam urodzinki, a rozwaliły mi się Sennheiser HD 250 linear II więc właśnie szukam słuchawek do grania za 400 zł (jeśli mniej to lepiej). Ważne aby miały słuchawki, dobrze tłumiły dźwięki otoczenia, nie szumiały i miały dźwięk przestrzenny. I oczywiście powinny dobrze grać. Niestety posiadam zintegrowaną kartę dźwiękową. Z góry dziękuję za pomoc!

PS. W ostateczności mogę jakoś podciągnąć do 500

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie, za tyle kasy, kupilbym Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme-Gamer + Razer Carcharias. Wydaje mi sie to najbardziej opłacalną opcją. Xtreme Gamer dodatkowo odciąża procesor w grach, i provides naprawde extra jakość dzwieku, plus dodatkowo mozesz sobie ustawic CMSS 3D, do grania w gry, jesli juz naprawde wymagasz dzwieku przestrzennego. Zresztą z samym Sound Blasterem odczujesz ze dzwiek w grach jest bardziej przestrzenny niz na zwyklej dzwiekówce (na stereo). I żadne dziwne osmiokanalowe wynalazki na USB nie beda potrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do karty to brałbym albo Creative X-Fi Extreme Gamer (ok. 290 zł) albo Creative X-Fi Titanium (ok. 270 zł).

Jeżeli masz z przodu obudowy wyjścia do mikrofonu i słuchawek to polecałbym także kupić zestaw: KOSS UR40T + Zalman ZM-MIC1. Prawdopodobnie będzie to bardzo dobry sprzęt za przystępną cenę.

Aha i jeszcze jedno tanie headsety (<200 zł) możesz sobie darować bo lepszy efekt dadzą słuchawki muzyczne + mikrofon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro widzialem Razer Carcharias w stanie Refurbished ze wszystkim po cenie o polowe mniejszej nawet. 119zl jesli sie nie myle...ja bym sie chyba skusil ;) sluchawki te zebraly naprawde swietne oceny i zastanawialem sie kiedys nad nimi szczerze mowiac - ale zarzucilem i zdecydowalem ze jednak nie sa mi sluchawki az tak potrzebne. W kazdym razie wybralbym wlasnie te. Co do tego co kolega wyzej powiedzial ze dobre sluchawki muzyczne wraz z osobnie kupionym i przypinanym mikrofonem bylyby rowniez bardzo dobrym pomyslem - ale sadze ze jesli chcesz je wykorzystywac przewaznie do grania, to bardziej wygodnie byloby Ci wlasnie kupic takie specjalnie do tego przeznaczone wlasnie, a Razer ogolnie slynie z dobrej jakosci produktów dla graczy (recenzje Carcharias jeszcze to potwierdzają)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...