Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Slaughter

Klawiatura+Mysz+Podkładka (?)

Polecane posty

Witajcie, jako , że mój obecny sprzęt już zaczyna odmawiać posłuszeństwa, postanowiłem sprawić sobie nowy. Potrzebuję przede wszystkim myszki i klawiatury , ale mam też pytanie na temat podkładki pod mysz - czy warto taką nabyć? Mam do dyspozycji 400 zł, sprzęt ma być głównie do grania (gry single player), najlepiej by było, gdybym zmieścił się w tym wszystkim do 200-300 zł (nie jestem pro graczem, nie potrzebuję cudownego sprzętu:)) . Co moglibyście polecić? I czy podkładka jest konieczna do myszki ze średniej półki?

Pozdrawiam

~~Slaughter

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura mi się średnio wizualnie podoba, czy ta klawiatura jest cicha? Chodzi mi o stukanie klawiszy, moja jest bardzo głośna i to potrafi wkurzyć ;D Aha i myszka też nie bardzo mi się podoba , dziwnie wyprofilowana, strasznie duze przyciski (chyba, ze tak tylko na zdjeciu wychodzi)

Nie cytuj poprzedzającego posta.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura:

Microsoft Sidewinder X6 Keyboard Gaming

199 zł

Mysz:

A4Tech XL-750BF /Red/

70 zł

lub

Microsoft SideWinder X3 Gaming Mouse

69 zł

Podkładka pod mysz:

SteelSeries QcK mini

30 zł

Ceny z esc.pl

Masz bardzo dobrą klawiaturę, która mimo ma dużo bajerów, ma też dużo przydanych rzeczy (np. odczepiana klawiatura numeryczna) niezłą mysz dla gier (sam taką posiadam i polecam), lub dobrą mysz dla prawo i lewo ręcznych, bez większych bajerów za to pasuje do klawitury i lepszej firmy z dłuższą o rok gwarancjom, co może się przydać, oraz dobra a tania podkładka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...