Skocz do zawartości

Nie mogę się zalogować na poczte

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
16 odpowiedzi na ten temat

Smok

Smok

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 520 postów
Tak jak w temacie, nie mogę się zalogować na pocztę onet.pl. Wpisuje poprawnie hasło i email, ale wyskakuje błąd że zle. Co to kurna jest?? Sprawdzałem na dwóch przeglądarkach. Niestety odpowiedz do pytania już zapomniałem kurde. Nie wiecie czy da się z innego konta wysłać im email z pytaniem co się stało??

Edytowany przez Smok, 15 sierpień 2010 - 17:25.

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

Mazzakollo

Mazzakollo

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 976 postów
Na pewno nie masz wszelakich capslocków włączonych ?
Masz w przeglądarce włączoną obsługę ciasteczek ?
Może ktoś wszedł na konto i zmienił hasło, choć to małoprawdopodobne (chyba że masz banalne hasło w stylu user : administrator hasło : administrator biggrin_prosty.gifD

SerwusX

SerwusX

Naczelny Deregulator

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1149 postów
Ostatnio były jakieś włamy na pocztę. Ale to chyba tylko na o2. Ja swojego czasu miałem takie problem, że użyłem kombinacji klawiszy [CTRL] + [SHIFT] i zamiast "Z" pisałem "Y" itp. Zobacz czy też tak nie masz.
"Każdy ocenia według swoich zboczeń" - S.P.
Dodany obrazek
CPU - Intel Core i5 760 2.8GHz MOB - Asus P7P55D-E RAM - G. Skill 4GB 1333MHz CL9 + Corsair 4GB 1333MHz CL9  HDD - 3x Samsung 500GB SATA2 (HD502HJ)
PSU - Corsair CMPSU-650TXEU 650W GPU - Gainward GeForce GTX470 1280MB Mouse - iBox NoName

Smok

Smok

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 520 postów
Nie nic nie jest włączone, nie działa i pisze że jest błędne hasło. Ale pytanie pozostało, niestety nie pamiętam już jaka była odpowiedzi. Ktoś się włamał czy co?? Nie wiecie jak się z nimi zkontaktować??

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

politan

politan

Little Elephant

• Hall of FAme
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6980 postów
Kontakt z nimi nic nie da. Po to była podpowiedź byś mógł przywrócić hasło. Teraz nie mają pewności czy jesteś właścicielem konta i nic z tym nie zrobią.
politan-blog.pl - Własne certyfikaty SSL cz. 1 - Generujemy klucze Polecane routery i Access Pointy (2013) NETWORK: D-Link DIR-825 - dd-wrt + TP-Link WDR4300 PC_OS: Slackware 14.1 - kernel 3.10.17 SERVER_OS: GhostBSD 3.5 RASPBERRY_OS: Arch ARM - kernel 3.9.7

Smok

Smok

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 520 postów
Ale jestem pewny że to było to hasło, nie wiem co zrobili, czy zablokowali czy ktoś się wałmał.

Itachi1597

Itachi1597

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 769 postów
Nigdy takiej sytuacji nie miałem, więc mogę tylko spekulować - napisz/zadzwoń (?) do Nich i spróbuj wyjaśnić całą sytuację od początku do końca, ale najpierw spóbuj się zalogować z innego komputera (klawiatura może szwankuje?) i wpisywać powoli litery/cyfry. Sprawdź to kilka razy. Jeśli to nie pomoże, to naprawdę nie mam pojęcia, jak możesz uzyskać dostęp do Swojej poczty - może spróbuj pogadać z Onetem, a na dowód, że to Twoje konto podaj np. listę newsletter-ów, Twojego avatara, znajomych, cokolwiek! Może jakieś e-maile wysyłałeś, to spróbuj wytłumaczyć, czego dotyczyły, do kogo je pisałeś it. Może pomoże, choć szanse na to są stosunkowo niskie.

Mazzakollo

Mazzakollo

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 976 postów
NIe odpowiedziałeś czy masz włączone cookies.

wichniar24

wichniar24

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów
Robisz sobie słownik i po prostu ładujesz brute force wink_prosty.gif ( na onecie jest chyba taka możliwość). Jak dobrze pójdzie to po kilku miesiącach trafisz na dobre hasło  cool.gif . A tak na serio to raczej nic z tym nie zrobisz, na tym to polega - nie znasz hasła, nie wchodzisz. A to że ktoś ci zmienił hasło administratorów serwisu raczej nic nie będzie obchodzić, chyba że nastąpił jakiś wyciek z bazy danych.

[Edit]
A tak na przyszłość to używaj czegoś lepszego np gmaila a nie jakiegoś polskiego badziewia na które mail przychodzi 2 dni.

Edytowany przez wichniar24, 19 sierpień 2010 - 14:24.

Proc : AMD Athlon x2 5200+ 2.7 @ 2.9
Ram : 4GB DDR2
Karta Graf : Radeon Hd 4850 512MB
Zasilacz : Chieftec 450W

Smok

Smok

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 520 postów
Sprawdziłem inne konta które tam miałem, też nie działająconfused_prosty.gif Prawie wogóle z nich nie korzystałem, wątpię że ktoś chciałby się na takie włamać. .

Edytowany przez Smok, 19 sierpień 2010 - 00:34.

politan

politan

Little Elephant

• Hall of FAme
  • 6980 postów
Kiedy ostatni raz logowałeś się na pocztę ? Na Onecie po kilku miesiącach bez zalogowania się usuwają konto.
politan-blog.pl - Własne certyfikaty SSL cz. 1 - Generujemy klucze Polecane routery i Access Pointy (2013) NETWORK: D-Link DIR-825 - dd-wrt + TP-Link WDR4300 PC_OS: Slackware 14.1 - kernel 3.10.17 SERVER_OS: GhostBSD 3.5 RASPBERRY_OS: Arch ARM - kernel 3.9.7

Gość_Ryku119_*

Gość_Ryku119_*
  • Guests
Moja siostra kiedyś miała konto na "Onecie", usunęli jej bo długo nie wchodziła. Tak jak zapytał przedmówca, "Kiedy ostatni raz logowałeś się na pocztę?". Być może masz ten sam problem co i ona. Lecz moja siostra nie przejęła się tym za bardzo. Było to konto zrobione specjalnie na lekcje informatyki, używała go tylko do wysyłania prac nauczycielowi. Utwórz sobie konto na "wp.pl", nie będziesz miał żadnych problemów. Pozdrawiam  smile.gif

Smok

Smok

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 520 postów
No wiesz akurat do tego głównego konta to często się logowałem. Więc nie sądze że usuneliby mi z tego powodu. Pozatym pisze wyraznie że jest błędne hasło, nawet moje pytanie tam jest smile_prosty.gif

Edytowany przez Smok, 20 sierpień 2010 - 17:05.

politan

politan

Little Elephant

• Hall of FAme
  • 6980 postów
My nic tutaj nie zdziałamy. Podajemy ci tylko powody, z jakich mogli usunąć konto. Napisz do administracji poczty na Onet. Masz szansę 1 do 10, że nie odzyskasz konta.

stig44

stig44

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 583 postów
Napisz hasło w notatniku i skopiuj go tam gdzie trzeba.
*** Procesor: AMD Phenom II X3 720 BE 2.8 GHz @ 3.4 GHz + SilentiumPC Spartan HE923***
*** Karta graficzna: ASUS HD6870 DirectCU 1GB ***
*** Płyta główna: Gigabyte MA770T - UD3P ***
*** Pamięć RAM: 4 GB DDR3 1333MHz CL9 ***

*** Dysk twardy: Seagate Barracuda 500 GB 16MB cache ***
*** Zasilacz: OCZ ModXStream Pro Modular 500W ***

*** Hohner HC-06, Fender CD60 CE, Dean Vendetta 1.0 + Crate FW 15R + Boss ME-25***

Wikuli

Wikuli

Goblin

• Forumowicze
  • PipPip
  • 26 postów
Na onet.pl czesto tak jest nie radzę się z nimi kontaktować bo wyślą Ci druczek będą kazali wydrukować wypisać i zeskanować, to Ci dopiero wyślą nowe hasło. Chociaż na onet.pl często tak jest, że nie wejdzie Ci za nic hasło, a nikt Ci go nie zmienił i tylko odpowiedź na pytanie poratuje, radzę przerzucić się na wp.pl, tam jest 0 takich błędów.

PLDan

PLDan

CHICHARITO

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4745 postów
Kolega ostatnio także nie mógł się zalogować na pocztę (Uwaga!) właśnie na Onecie. Nigdy nie robił innych haseł i loginów - zawsze te same, które miał zapisane na kartce. Coś w tym jest, może jakiś masowy wyciek danych, albo usunięcie kont. Z mojej strony polecam Gmaila - zero spamu, zero problemów smile_prosty.gif

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników