Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M4TEK

APNdroid problem, i5700.

Polecane posty

Więc tak... Samsung Galaxy i5700. Od jakiegoś czasu używam aplikacji APNdroid w celu odcięcia się od internetu i zatrzymania pobierania mojej kasy. Wszystko gra, program działa bez zarzutów, neta odłącza błyskawicznie, od razu tracę połączenie. Problem pojawia się kiedy chcę net z powrotem. Niby wszystko ok, klikam, pojawia się info:

3G/EDGE/GPRS Włączone.
Dostęp do internetu jest włączony.

Jednak net nie działa. Dopiero kiedy wyłączę i włączę telefon internet zaczyna śmigać.

I teraz... Jak to zmienić? Można to zmienić? A może to problem z moim systemem/telefonem/aplikacją?

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie, czy to błąd systemu czy APNdroida, ale czytałem że czasem tak jest na Androidzie 2.1. Net powinien wrócić bez wyłączania telefonu, trzeba włączyć i wyłączyć tryb samolotowy.

Możesz też sprawdzić inne programy do blokowania.

Toggle Data Widget działa na podobnej zasadzie co APNdroid, ale jest sporo szybszy.

SMODA Widget blokuje bez zmiany ustawień internetu, autor twierdzi że użył nieudokumentowanych funkcji systemu i powinno to działać lepiej niż programy modyfikujące ustawienia.

Sam sprawdzałem oba na swoim i5700, oba działają szybko i nie było problemów z brakiem ponownego połączenia. Można ściągnąć za darmo z Marketu, mają mniej więcej po 30KB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...