Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dark elvis

Rozwiązany: Mysz a4tech XL-747H

Polecane posty

Witam

Zakupiłem na Allegro rzeczoną, myszkę problem tkwi w tym, że próbując przypisać do Czwartego i Piątego (to te na boku mychy) klawisza jakąkolwiek akcję w BF BC 2 klawisze nie reagują.

Działać na pewno działają bo gdy jestem na necie przypisałem im funkcję wstecz/dalej i działa bez problemu.

Oprogramowanie zainstalowane i nie wiem w czym tkwi problem ;/ (może coś gdzieś trzeba ustawić - szukałem nie znalazłem)

P.s. Nie wiem czemu ale myszka działa tylko na złączu USB a nie przejściówce PS/2 na której cały czas grałem na starej myszce nie chce działać ;/

Jakieś sugestie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany.

Troche pokombinowałem i wpadłem na pomysł aby tym dwóm przyciskom przypisać jakiekolwiek klawisze z klawiatury nie używane podczas gry w BF BC 2.

Załóżmy więc, że ustawiłem klawisze "u" oraz "i" na 4tym i 5tym przycisku. Później tylko w grze zmieniłem interesujące mnie opcje aby działały na klawiszach "u" oraz "i" i problem rozwiązany.

1. Najnowsze oprogramowanie nie pomogło.

2. Tego nie wiedziałem, być może właśnie posiadam taką mysz chociaż dziwi mnie to że mycha za 20 zł ma taką funkcję a taka za 60 zł już nie ;/

Można zamknąć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...