Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kibi17

Problem z grami..

Polecane posty

Witam. Potrzebuje Waszej pomocy, co może być z moimi grami, albo sprzętem.. ;/?:

1. Gra MapleStory się nie włącza, mam napis Play, uruchamia się HackShield, i nic. Pulpit. W procesach pokazuje mi sie MS, ale w uruchomionych aplikacjach nie. Nie działa na 7 ani na Xp, pomimo, że kiedyś działało.. ;d.

2. Far Cry - http://img256.imageshack.us/img256/2113/fa...81123045844.png Jak to naprawić?

3. W Gothicu 1 widze pixele, pomimo opcji i wszystkiego, i rozmazany ekran w niektórych miejscach..

4. W Sacrifice widze przez tekstury, a niebo i niektóre rzeczy mają taki kolor jak w Far Cry..

Wszystkie te gry działały kiedyś na tym kompie.. Pomóżcie prosze.

Sprzęt: Procek 2x 2,5, karta graficzna 1024mg GeForce, 4gb ram DDR2, reszty nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij CPU-Z i podaj dokładną konfigurację sprzętową, bo to, co tu napisałeś nic nikomu nie powie. Istotne są takie dane jak dokładny model i producent danego podzespołu. Dodatkowo sprawdź jaki masz zasilacz (jeśli nie wiesz, sprawdź na fakturze za sprzęt lub otwórz bok obudowy i zobacz co jest na nim napisane).

W międzyczasie zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej (tu też będziesz musiał dowiedzieć się jaki dokładnie masz model).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...