Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zizou666

Jak w windows 7 zmienic urządzenie odtwarzające dźwięk?

Polecane posty

Witam, problem jak w temacie. Normalnie sluchajac muzyki czy robiac cokolwiek innego na kompie dziala zintegrowana karta. Ale mam tez takie urzadzonko jak toneport ux1. Jest to taki pod gitarowy, ktorego wpinam do kompa przez usb, podpinam gitare i przez odpowiedni program moge sie bawic roznymi brzmieniami i takie tam. Wszystko to slysze wtedy na sluchawkach podpietych do tego urzadzonka. Na drugim kompie (na ktorym jest win xp) wszystko dziala ok. Ustawiam tego toneporta jako urzadzonko odtwarzajace dzwiek (zamiast karty dzwiekowej) i wtedy moge puscic np jakis kawalek i grac sobie razem z nim. Na win 7 mam problem, bo nie wiem gdzie moge ustawic tego toneporta jako urzadzenie odtwarzajace dzwiek. W panelu jest cos takiego jako domyslne glosniki i po podpieciu urzadzonka toneport sie nimi staje. Z tego programu w ktorym bawie sie brzmieniami wszystko slychac ok. Ale jak tylko chce puscic jakas mp3, albo tez jakis kawalek z youtuba czy tez gitarowego taba to zaczyna sie problem bo programy mi sie wieszaja. Wydaje mi sie ze wystarczy tylko gdzies zastapic karte dzwiekowa przez toneporta, tylko nie wiem gdzie to zrobic. Wylaczanie w menadzerze urzadzen karty nic nie daje. Z gory dzieki za jakas pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"domyslne glosniki i po podpieciu urzadzonka toneport sie nimi staje"

Tak, każde urządzenie, jak profesjonalny mikrofon, mikser itp. na USB staje się domyślnym głośnikiem. Na przykład u mnie mikrofon blokuje głośniki, bo system myśli że jest głośnikiem! Wyłączanie zintegrowanej karty przez panel urządzeń nic nie daje - to ma związek (nie wiem jaki) z tym że Windows nie potrzebuje mi. sterowników do zintegrowanej karty. Rozwiązanie tego problemu może być karkołomne. Spróbuj jakiś program do zarządzania strumieniami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...