Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kdr112

StarCraft 2: Wings of Liberty - błąd ściągania map

Polecane posty

Witam. Niedawno zalogowalem sie na konto na bn w sc2. Bylem bardzo zadowolony ze dokonalem w koncu zakupu i moge sie nacieszyc gra. Chcialem z poczatku pograc sobie w gre wieloosobowa lecz niestety blad. Podczas gdy startuje pokazuje mi ze cos mi pobiera ale niestety to tylko zludzenie bo w rzeczywistosci nic sie nie sciaga. Pisalem z tym problemem do blizzarda lecz dostalem odpowiedz abym firewale powylacza itd, lecz to tez nie pomoglo. Od kolegi wzialem mapy ktore znajdowaly sie w programdata, i gdy juz wystartowalem pokazalo mi ze pobiera 1/9 itd.. I tu nastapil nastepny blad poniewaz pokazalo mi ze 3 mb sciagnie w 15 minut....30 min i tak dalej do 2 godzin. Wydaje mi sie to bez sensu. bo zupelnie nic nie idzie. Przeczytalem na forum zeby wyrzucic z tego folderu mapki i wtedy powinno byc wszystko ok, ale jak usuwam i w dalszym ciagu nastepuje blad ze nic sie nie chce pobrac. Czy ktos ma pomysly jak naprawic ten blad?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mogę tylko powiedzieć że mam bardzo podobny problem. Starcraft 2 nie chce pobierać żadnych map. Chwilkę po zalogowaniu dostaję komunikat że pobieranie się nie udało(nie wiem nawet co było pobierane). Jak chcę ściągnąć jakąkolwiek mapę poprzez dołączenie do gry, mapa się ściąga kilka sekund i wyskakuje ten sam komunikat. Firewall miałem wyłączony. Możliwe też że to przez to, że mamy w okolicy tymczasowy nadajnik zastępczy (poprzedni trafił piorun i jest teraz w naprawie) i internet zwolnił dosyć stanowczo. Możliwe też, że SC2 nie toleruje internetu bezprzewodowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...