Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bartek_ziom

HTC WILDFIRE vs. Samsung I5700 GALAXY

Polecane posty

To samo co w temacie

Przedłużam umowę z PLAY i mam do wyboru te 2 smartfony z androidem (oba po 299zł)

Telefon będzie służył od czasu do czasu do robiennia zdjęć, codziennie do słuchania MP3 (mam karte 8GB) a poza tym do zabawy no i oczywiście dzwonienie i smsy xD aha i jeszcze 1 bardzo ważna sprawa: który ma lepszego GPSa i czy za niego w trakcie używania trzeba dodatkowo płacić czy cos w tym stylu?

Który jest wg was lepsiejszy???

P.S.Słyszałem ze w HTC będzie możliwość zainstalowania nowszego oryginalnego androida za niedługo a samsung ma podobno starszą wersję.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wersji Androida, to i5700 ma aktualnie 2.1, a WF 2.1 z zapewnioną aktualizacją do 2.2 jednak na i5700 pisane jest 2.2 przez naszego kolegę Leshaka z Rosji, również jeśli chodzi o gry 3D to sterownik pisany jest przez naszego rodaka tom3q'a od podstaw i niedługo wyda demo, jak zapewnia dużo gier jest już grywalnych,a to dopiero wersja Alpha... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mogę dodać, że przy kupnie radzę sprawdzić ekran czy nie ma żadnych bad/stuck pixeli. Ja nie sprawdziłem i teraz będę musiał wybrać się do serwisu aby mi ekran wymienili... :S Co do porównania to Samsung ma "dłuższy" ekran, tzn aspekt 16:9, a WF ma taki trochę szerszy. Różnice są również w rozdzielczości wyświetlacza, WF - 320x240 Spica -320x480. Jeśli wcześniej nie miałeś styczności z rozdzielczością wyższą niż 320x240 to śmiało możesz brać WF, jeśli miałeś to możesz lekko się przerazić... Miałem ten sam wybór, wybrałem Spice i jestem zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...