Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

resiak12

Battlefield: Bad Company 2 - Nie moge zainstalować, odinstalować gry...

Polecane posty

Witam ostatnio uszkodziły mi sie pliki od Bad company 2 i musiałem odinstalować i w "programy i funkcje" Nie było bad company 2 więc usunąłem pliki z program files.W większosci gier to działało lecz teraz gdy chce zainstalować jest tylko "graj" a plików gry nie ma. Co mam zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

resiak na forum ea.pl odpisałem ci jak to się robi. W sumie w zależności gdzie wejdziesz mogę to skopiować tutaj:

usunięcie samych plików z gry nie odinstalowuje jej całkowicie z systemu,wiele rzeczy zostaje w rejestrze systemowym.

Ściągnij darmowy CCleaner i za jego pomocą wykonaj następujące czynności:

1.W zakładce Cleaner(odznacz wszystkie opcje z Internet Explorer-jeśli nie chcesz usuwać histori przeglądania i haseł, resztę pozostaw bez zmian) kliknij na "Analizę", po czym na "Uruchom Cleaner". Wyczyści ci to komputer z "syfu" i jest to w 100% bezpieczna operacja( nie usuwa nic ważnego, porostu zrzuty pamięci, czy błedów systemu windows których po miesiącu potrafi się nazbierać nawet kilkaset MB). Opcja ta jest ogólnie przydatna i utrzymuje komputer w czystości

2.W zakładce rejestr(z wszystkimi opcjami zaznaczonymi) kliknij na "Skanuj by znaleźć problemy" po czym "Napraw zaznaczone prblemy" i napraw wszystkie znalezione

3.Najważniejsze-właściwe rozwiązanie dla twojego problemu: W zakładce Narzędzia/Odinstaluj programy: powinno być Bad Company 2(zaznacz), po pierwsze spróbuj wybrać opcję "Uruchom deinstalator" jeśli się nie będzie dało to kliknij na "usuń wpis" i to wymarze ci Bad Company 2 z rejestru.

Jednak jeśli i w CCleanerze nie ma na liście BC2 to:

Wchodzisz w Start>Akcesoria>Uruchom: wpisujesz "Regedit" (bez ") Otwiera ci się Edytor rejestru.

W tym, że zanim przystąpisz do ręcznego usuwania wpisów z rejestru zrób sobie kopię tego pliku, aby to wykonać wchodzisz w Plik>Eksportuj: nazywasz plik np."backupRejestr" i zapisujesz na pulpicie.Robisz to po to aby w razie jakiś problemów z komputerem można było przywrócić Rejestr z przed edycji-aby przywrócić tak samo wejdziesz do Edytora i wybierzesz opcje Plik>Importuj, zaznaczysz ten plik z pulpitu "backupRejestr" i klikniesz otwórz.

Aby usunąć Bad Company 2 ręcznie wchodzisz w HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Electronics Arts>Bad Company 2(lub na niektórych np.u mnie systemach 64bitowych HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Wow6432Node>Electronics Arts>Bad Company 2).

Z zaznaczonym Bad Company 2 wyświetlą ci się wartości i klucze w oknie obok, zaznaczasz wszystkie, klikasz prawym mychy i wybierasz "usuń". Po tej operacji twój komputer jest czysty od BC2 i "nie pamięta" aby taka gra była na nim zainstalowana ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...