Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pikaz512

Gry LEGO

Polecane posty

Mój pierwszy taki temat a nikt się nie udziela :klnie: . Odnośnie tych gier według mnie najgorszą produkcją jak dotąd był chyba Indiana Jones, a najlepszą ukochany Harry Potter i Star Wars. Edytor w tych grach starszym niewiele oferuje, a dla młodszych jest trochę za trudny. Ostatnio magia tych gier zaczeła wygasać dopóki nie oczarował nas Harry :smile:

@Dziękujem moderatorom za temat ( ale ze mnie wazeliniarz )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze - wolę układać owe klocki LEGO w realu, niż grać w produkcje na nich oparte. Niby dobry pomysł, ale jakiś taki... dziwny, niekonwencjonalny wręcz. Tyle lat gry LEGO są już na rynku, lecz żadna z nich nie przypadła mi do gustu. Jak chcę sobie pooglądać klocki to idę do klopa :D

Mój pierwszy taki temat a nikt się nie udziela :klnie:

Ja się udzieliłem ha! Nie od razu Kraków zbudowano kolego :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z np. kolejnymi odsłonami "Fify" czy innym "PeS'em", gdzie boisko wciąż jest zielone a zawodników nadal mamy dwudziestu dwóch, to i tak seria gier "Lego" prezentuje się nad wyraz nieźle ;)

Mówiąc już całkiem serio: pisałem to już kilka razy na tym forum. Rzeczoną serię uważam za najlepszy produkt ostatnich lat jeśli chodzi o rozgrywkę platformowo-zrecznościowo-logiczną. Jakby nie patrzeć w tej materii "Lego" jest bezkonkurencyjne. Abstrahując już od tego, że "realne" klocki uważam za najlepszą zabawkę jaką stworzyła rasa ludzka - sam się nimi bawiłem i wiem, że moje niedawno "wyklute" dziecię nie zawiedzie się na owej.

Poza tym, jakby nie patrzeć, kolejne odsłony serii, poza rzecz jasna tłem, jednak wnoszą coś nowego, innowacyjnego (choćby ostatnia - "Harry..." - można przecież czarować i to na kilka sposobów itd.). "Podserię" "Indiana Jones" nie uważam akurat za najsłabszą - wręcz przeciwnie: takowa ukazuje jedną z moich ulubionych serii filmowych w świecie mojej ulubionej zabawki. Po prostu - duet idealny. Z kolei za najsłabszy tytuł uznaję "Batmana" - chyba dlatego, że "legusiowe" przygody"ludzika-nietoperza" nijak się nie trzymają podstaw fabularnych znanych z wielkiego ekranu. Myślę, że ten ostatni element ma niebagatelny wpływ na ocenę poszczególnych odsłon serii. Wszak można postawić pytanie: czy aby taki "Harry", "Indiana" czy "Star Wars" w świecie Lego byłby tak samo atrakcyjny, gdyby umiejscowić owe w wymyślonych, nowatorskich sceneriach, niemających nic wspólnego z filmami, będącymi przecież swoistą kanwą dla powyższych gier? Sądzę, że chyba nie - świat lego to jedno ale odniesienie fabularne do znakomitych serii filmowych (z jednym, już wspomnianym wyjątkiem) to drugie. Niemniej, serię Lego PC uważam za bardzo dobry produkt - dobrze wykonany a co najważniejsze - niezwykle miodny i odprężający. Liczę (ot, takie moje pobożne życzenia ;) ), że kiedyś dane mi będzie zagrać w "Lego Obcy" oraz "Lego Piraci z Karaibów" ;) "Lego Matrix" też byłby niczego sobie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na stanie Lego Stunt Rally. Prościutka do bólu ścigałka, przypominająca trochę Autka. Najlepszy w niej patent to możliwość grania w 4 osoby na jednym kompie - jak będę miał tylu znajomych, to przetestuję i dam znać, czy było warto :P

Lego Racer w którego grałem dawno temu u znajomego dawał kupę frajdy, szybkie tempo, super trasy i konieczność składania sobie power-up'ów z klocków znalezionych na drodze - trudno jest mi znaleźć równie urozmaiconą "kid-friendly" ścigałkę na PC. Ech, marzy mi się to kiedyś złapać na jakimś pchlim targu czy w szmateksie.

A, i jeszcze krótką styczność miałem z Lego Harry Potter - jednak to nie była tyle gra, co program umożliwiający układanie wirtualnych zestawów z HP na monitorze. Nie wiem dla jakiego odbiorcy to powstało :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się podobały 2 gry z LGO:

1 to Lego Island 2

bardzo fajna ale doszedłem do łowienia wędką i utknołem

a druga to Lego Star Wars 2 łatwe,denny poziom na pustyni ten level co w demie jest,po przejściu gry chciałem pograć w free play ale mi się nie chciało usunołem.

Reszta nie jest fajna,niech w następnej grze z LEGO zmienią styl i wgle,a nie tylko otoczenie itd się zmienia a życie,free play nie,ja bym chciał by było LEGO Assasin Creed,ale zza pleców widać a nie,znaczy w innych grach lego widać ale ja nie czuje jakby to było TPP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gry LEGO są super! Największą zaletą serii jest humor przy którym można płakac :D . Najlepsze to Lego Star Wars , Harry Potter oraz Batman. Indiana Jones jakoś nie przypadł mi do gustu . Polecam tym co nie grali :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry LEGO? Jak najbardziej ^^ dawniej zagrywałam się w Lego Racers, bardzo sympatyczna, nietrudna i dynamiczna gierka. I pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu nie potrafiłam poradzić sobie z prześcignięciem Rocket Racera. ;]

Następne w kolei było Lego Star Wars, niestety grałam jedynie w demo. Ale tak mi się spodobało, że przechodziłam je... oj, duuużo razy. ^^

Miałam też okazję zagrać w Lego Indianę Jonesa i chyba nikogo nie zdziwi, że ta gra również mnie wciągnęła. Przyjemna, z humorem. No ale nie mogło mi się nie spodobać - w końcu jestem fanką i LEGO i filmowego Indiany, a w grze pojawiło się wiele nawiązań do filmów. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tylko w LEGO Indiana Jones i bardzo fajnie się bawiłem. Przy okazji wycisnąłęm calaka. :D Do rzeczy.

Grafika mimo 2 lat jest nawet niezła, gra opiera się na 3 pierwszych filmach z Indianą fajnie odwzorowując wszystko w klockowym świecie. Cut-scenki są zrobione z humorem, co jest oczywiście plusem. Jest mnóstwo postaci, dużo zbieractwa, kombinowania, zagadek. Bardzo to fajnie wszystko połączone. Fajne umiejętności postaci. Ogólnie gra dobra, czasem irytuje, ale ogólnie jest ok. Ode mnie leci 8.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko grałem w te gry z serii LEG logiczno zręcznościowe, za to nie ominąłem żadnej. Teraz jestem na etapie LEGO:Harry Potter i jestem zachwycony, bo nie ma tyle walki co w Indiana Jones'ach, a to potrafiło frustrować. W dzieciństwie za to grałem w LEGO Racers i tę grę również bardzo ciepło wspominam. Po pokonaniu bossa można było zbudować sobie jego samochodzik. Choć model jazdy był czysto zręcznościowy, to żaden mały szkrab tą produkcją nie pogardzi(chyba właśnie do nich jest ona kierowana).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gry Lego są świetne :D taki miły przerywnik między poważniejszymi tytułami. Jednak szkoda, że tak mało gier z serii Lego jest na PSP.

Według mnie najlepsze są Lego Star Wars 1 i 2. Słyszałem także dobre opinie o Lego HP, ale jeszcze nie grałem więc się nie wypowiadam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj znalazłem płytkę cd z LEGO:Racers i muszę przyznać, że nigdy tego już nie tknę. Podobało mi się to, że można było stworzyć swój samochodzik z wielu klocków, ale jak zacząłem się ścigać, to pomyślałem o jednym: co za tragiczny model jazdy! Naprawdę, nie dziwię się, czemu kiedyś takiej piany dostawałem jak byłem mały i nie mogłem po którymś z kolei podejściu prześcignąć bossa. Samochód prowadzi się bardzo ciężko, a boss praktycznie zawsze trzyma się cały czas z przodu i pokonać go, to nie lada sztuka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to walnęliśmy klocka

Ja tam lubię te gierki, miły odstresowywacz... Przeszedłem prawie wszystki, które wyszły i oczywiśćie im nowsze, tym lepsze.... Ale do Lego Universe nigdy mnie nie przekonacie.... Wolę sobie sam zbudować w domu, niż za to płacić... A najlepsze kloce to: Lego HP i Lego SW: tCS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś takiego ;) Zwało się LEGO Stunt Rally i było prostą ściagałką, ale ile zabawy miałem przy tworzeniu tras przy czym coraz bardziej próbowałem je komplikować tak, że czekały na rajdowców ciągłe pułapki, zakręty, skocznie, zmiany poziomów wysokości... wciągające to nawet było muszę przyznać ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Batmana na PSP i Star Wars oraz Indiana Jones na PC. Przymierzam się do kupna Harry'ego i z niecierpliwością oczekuję Piratów z Karaibów. To świetne tytuły jeśli chcecie pograć z członkami rodziny - np. rodzicami lub młodszym rodzeństwem. Dają masę frajdy ale nie są też zbyt proste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana Jones, dwie części Star Warsów i Harry Potter- to chyba o czymś świadczy. Lubię czasami pograć sobie w jakiegoś casuala i LEGO sprawdza się tu znakomicie. Trzeba przyznać, że potrafią wciągnąć mimo pewnych powtarzających się schematów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...