Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dolar73

Problem z wyświtlaniem fontów

Polecane posty

Mam taki problem - zacząłem mieć problemy z fontami. Na obiektach 3d w windowsie są pogrubione, w niektórych oknach też. Podobny problem mam w firefoxie - na niektórych stronach brak jest polskich fontów ale tylko w niektórych słowach, niektóre fonty są pisane kursywą. Próbowałem już ustawić w opcjach wyświetlania czcionek ale niestety to nie pomogło. Może ktoś zetknął się z podobnym problemem. Byłbym wdzięczny za pomoc bo człowieka szlag trafia. Mam Vistę Home Premium jakby co. Na dole zamieszczam screeny z problemem.

post-103574-1281087512_thumb.jpg

post-103574-1281087521_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten drugi screen jest poprawny. A co do tego pierwszego - spróbuj zmienić przeglądarke. Najlepiej uruchom sobie worda, ustaw jakąś popularną czcionke i sprawdź czy są polskie znaki.

[Edit]

Jeżeli instalowałeś jakieś themy do windowsa, albo jakiegoś transformation packa to najprawdopodobniej ich wina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też Operę i ten sam problem. Drugi screen nie jest ok. U góry font jest "chudy" natomiast na dole pogrubiony. Jeszcze wczoraj tego nie było. Worda nie używam tylko open offica i tam jest wszystko ok choć z drugiej strony wątpię żeby czcionka ustawiona w office miała jakikolwiek wpływ na działanie fontów w windowsie więc to nie to. Poza tym nic nie instalowałem ostatnio.

To jeszcze inaczej - jak zmienić fonty na obiektach 3w w windowsie? Jak widać na screenie poniżej w narzędziach do personalizacji zrobić tego nie można

post-103574-1281095859_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...