Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kacper638

Conflict: Denied Ops - sesja gry została zamknięta

Polecane posty

Witam mam problem z grą w multi...

Umówiłem się z qumplem na gre na 2 - óch

Wszystko git wbijamy do gry kilkamy multi , tworzymy konta itd...

jeden z nas tworzy grę , a 2 wbija ... (kampania współpraca)

Teraz problem ... Jak jeden wbija do gry wszystko pieknie ładnie a tu nagle podczas podłączania wyskakuje coś w stylu

(sesja gry została zamknięta ) << cooś w tym stylu.

Robiliśmy tak kilka razy na kilka sposobów ale niccc.. :dry:

Sciągneliśy Hamaczi ... na Lan nawet nie wykrywało serva. Więc daliśmy sobie z tą opcją spokój.

Pózniej ściagneliśmy cracka na multi ... (próbowaliśmy wszelkich sposobów.) Wyskakiwło to samo .

PROSZE O POMOC!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!!! To mój pierwszy post w cda.

Dołączam się do problemu, mam dokładnie to samo. Też z kumplem próbowałem się połączyć na wszystkie możliwe sposoby i....nic. Wyskakuje błąd że "sesja gry została zamknięta", czy coś w tym stylu. "No nic"-mówię-"może mój kumpel ma za wolnego neta". No to dzisiaj zainstalowałem grę też na laptopie innego kolegi który połączył się z moim netem przez wifi i założył sobie konto gamespy. Ja uruchamiam grę i tworzę nową sesję w kooperacji(kampania publiczna), wysyłam zaproszenie do gry kumplowi, on akceptuje i się łączy do mnie. Po chwili wyskakuje u niego że jest podłączony do mnie i klika na gotowość do gry i po chwili ne górze ekranu pokazuje się ikonka z takimi monitorkami połączonymi tak jakby sygnalizowało zerwanie połączenia i wyskakuje błąd że połączenie zerwane czy coś podobnego, a u mnie się pokazuje że jest do mnie dołączony ale nie ma przycisku żeby zgłosić gotowość do gry tylko dalej pisze "oczekiwanie na pozostałych graczy". Już nie wiem co jest grane.

POMÓŻCIE, PLEASE!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi się udało połączyć ale z kumplem co laptopem do mojego neta się pdłączył przez wifi, ale długo nie pograliśmy bo u niego strasznie się tnie ta gra (słaby laptop). No ale najważniejsze że sie da :wink: , trza tylko znaleźć sposób żeby u wszystkich działczyło. A tak po za tym to z nikim innym się nie udało zagrać :angry: Może ma ktoś jeszcze jakieś pomysły co z tym zrobić!!!

"Wrex327 Napisano Dzisiaj, 09:00

http://support.eidosinteractive.com/index....0,981,1058,1126 znalazłem. Ale jak się na to patrzę to jakoś mi się odechciało grać..."(nie wiem jak cytować:))

Ja na to....patrzyłem...kombinowałem...i..zrezygnowałem :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E.. tam ludzie ! Z tymi portami to banalnie.. wystarczy wejsc w moje połączenia sieciowe.

Co prawda jeszcze nie probowałem się połaczać z Qumplem ale zrobilem to w 5 min. Paczcie tutaj!

Aby ręcznie otworzyć port, wykonaj podane kroki:

1. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Moje miejsca sieciowe.

2. W obszarze Zadania sieciowe kliknij łącze Wyświetl połączenia sieciowe. (Można również kliknąć prawym przyciskiem myszy ikonę Moje miejsca sieciowe na pulpicie, a następnie kliknąć polecenie Właściwości.)

3. Kliknij prawym przyciskiem myszy połączenie, którego chcesz użyć do uzyskania dostępu do Internetu, a następnie kliknij polecenie Właściwości.

4. Kliknij kartę Zaawansowane, a następnie kliknij przycisk Ustawienia.

Uwaga: Jeżeli przycisk Ustawienia jest niedostępny, Zapora połączenia internetowego nie została włączona dla danego połączenia i otwieranie portów nie jest konieczne (ponieważ wszystkie porty są już otwarte).

5. Kliknij przycisk Dodaj, aby otworzyć nowy port.

6. W polu Opis usługi wpisz przyjazną nazwę. Na przykład wpisz Udostępnianie plików: Port 445.

7. W polu Nazwa lub adres IP komputera obsługującego tę usługę w sieci wpisz 127.0.0.1.

Uwaga: Można określić adres IP komputera wewnętrznego. Jednak zazwyczaj używany jest adres 127.0.0.1.

8. W polach Numer portu zewnętrznego dla tej usługi i Numer portu wewnętrznego dla tej usługi wpisz numer portu. Zazwyczaj ten numer jest taki sam.

9. Kliknij opcję TCP lub UDP, a następnie kliknij przycisk OK.

10. Powtórz kroki od 1 do 9 dla każdego portu, który chcesz otworzyć.

Aby uzyskać dodatkowe informacje, kliknij następujące numery artykułów w celu wyświetlenia tych artykułów z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:

283673 (http://support.microsoft.com/kb/283673/PL/ ) Jak włączyć lub wyłączyć funkcję Zapora osobista w systemie Windows XP

307554 (http://support.microsoft.com/kb/307554/PL/ ) Programy, które wymagają ręcznej konfiguracji portów, gdy działa Zapora połączenia internetowego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...