Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alvron

Problem z plikami w samsung galaxy

Polecane posty

Ja już kupiłem z wersją 2.1 na pokładzie, więc nie jestem zbytnio obeznany. Wiem, że musisz zainstalować Samsung New PC Studio, podłączyć fona do kompa i w tym programie jakoś zaktualizować.

Dodatkowo powiem, że na pewno przywrócą ci się ustawienia fabryczne. Więc, ja radziłbym na razie poszukać tych "moich plików" w twojej wersji :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancji nie stracisz na 100%, bo to jest oficjalna aktualizacja systemu, od producenta. Warto, abyś wgrał Robocika w wersji 2.1, gdyż jest szybszy i mniej zabugowany niż jego starsza wersja (1.5). Im szybciej to zrobisz, tym przesiadka będzie mniej bolesna.

Jeśli chodzi o sam folder, to specjalnie nic nie doradzę - nie mam Androida pod ręką. Poszperaj w ustawieniach telefonu, może coś znajdziesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam teraz pewien problem z programem kies : gdy telefon jest podłączony do komputera program wyświetla że podłącza urządzenie i nic się nie dzieje ani się nie wyłącza ani nie wyświetla że telefon został podłączony,

gdzieś w internecie znalazłem że format telefonu pomoze , niestety nie pomógł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zaktualizować przez ODIN'a. Jest to oficjalny program od samsunga, z tym, że używany w serwisach. Jest bezpieczniejszy (w razie niepowodzenia instalacji możesz spróbować raz jeszcze, a potem jeszcze i jeszcze) i stabilniejszy od New PC Studio, z tym, że musisz sam pobrać odpowiedni ROM z internetu. Nie tracisz też gwarancji. Jak wgrać tutaj , a ROMY znajdziesz w temacie, albo, gdy chcesz inny, w sieci (polecam wersję JH1).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...