Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Molo22

Problem z Guitar Hero:Perkusja

Polecane posty

Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Guitar Hero 5 Super Bundle(gitara ,perkusja ,mikrofon).Niestety miałem dość duże problemy przy zakupie w sklepie Saturn .Kupując grę Guitar Hero w środku dostałem zestaw Band Hero .Wszystkie instrumenty w tej i tej grze i tak są takie same ,ale gra była inna ,więc następnego dnia pojechałem do sklepu ją oddać .Czekałem prawie 2 tygodnie ,a w międzyczasie prosiłem nawet o zwrot gotówki ,ale powiedziano mi ,że nie mam takiego prawa .W końcu wszystko skończyło się tak ,że zwrócono mi to ,co kupiłem ,czyli instrumenty i grę ,ale dodano do tego jeszcze tą właściwą grę ,czyli Guitar Hero 5 .W sumie dobrze ,bo dostałem jedną grę gratis :) Jednak po pewnym czasie nastąpił problem z perkusją z zestawu .Co jakiś czas perkusja się psuje w ten sposób ,że przestaje działać jakiś bębenek(nie wiem jak to nazwać w każdym razie mam nadzieję ,że wiadomo o co chodzi)Uderzając w któryś z kolorów nie ma reakcji .I wtedy cały utwór trzeba grać od nowa .Czasami pomaga wyciągnięcie baterii ,ale wtedy trzeba przerywać utwór ,a jak wiadomo wtedy wypadam z rytmu i w ogóle nie widzę w tym sensu .A jeszcze gorzej jest ,kiedy gram z kolegami .Wtedy trzeba przerwać granie wszystkim .Problem w tym ,że nie ma równych odstępów czasu w psuciu się perkusji .Czasami gram 5 utworów ,i nic się nie psuje ,a czasem po 1 minucie grania od razu się psuje .Nie wiem więc ,czy idąc do sklepu perkusja będzie działać ,czy nie .Chciałbym wiedzieć ,czy jest to jakiś bardziej rozpowszechniony problem .

Dodam jeszcze tylko ,że gra jest kupiona na konsolę X360 .Dodaję informację ,w razie gdyby miała znaczenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...