Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tomekxxx11

IE 8 problem.

Polecane posty

Siema. mam problem z ie 8. jest on taki: chce wejsc na nk.pl i mi sie wlacza strona i pisze, ze internet explorer zamknal cos tam zeby chronic komputer. chce wiedziec jak robic rozne rzeczy w necie i zeby to sie nie wlaczalo. tak wogole to to sie wlacza w polowie stron ktore odwiedzam :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Mi tam wszystko działa... Spróbuj włączyć IE 8, wejdź w Narzędzia, Opcje Internetowe i wybierz zakładkę Zabezpieczenia. W każdej ze stref (oprócz witryn z ograniczeniami) ustaw Poziom Zabezpieczeń na Średnio-Wysoki. Daj znać czy pomogło, jeśli nie pogłowimy się dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Mi tam wszystko działa... Spróbuj włączyć IE 8, wejdź w Narzędzia, Opcje Internetowe i wybierz zakładkę Zabezpieczenia. W każdej ze stref (oprócz witryn z ograniczeniami) ustaw Poziom Zabezpieczeń na Średnio-Wysoki. Daj znać czy pomogło, jeśli nie pogłowimy się dalej.

Sorry ze tyle czasu nie pisalem bo bylem u babci i jak przyjechalem to tak probowalem zrobic ale sie nie da bo tam nie ma srednio-wysoki tylko sredni albo sredno-niski. masz jakies inne pomysly?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...