Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaawka1996

problem z systemami

Polecane posty

Mam problem.Niedawno kupiłem notebooka i router bezprzewodowy.Ale niestety oprogramowanie router dostępne jest tylko na vista i xp a ja mam 7 :(.Zrobiłem 2 partycje na jednej mam 7 a na drugiej chciałbym mieć xp ale gdy probóje zainstalować system pojawia mi się błąd : File system not found .Nie wiem co mam zrobić.Może istnieje jakiś sposób na obejście tego wymogu xp . Please o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprogramowania dołączane przez producentów jedynie POMAGAJĄ skonfigurować router, ale nie są wymagane do tego celu. Najprościej jest wejść na 192.168.0.1 (albo inaczej, w zależności od producenta) i wszystko ustawić przez przeglądarkę na routerze, bez żadnej zabawy w programy producenta ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Tutaj mają tylko firmware, a to znaczy, że żadne dodatkowe oprogramowanie nie jest Ci potrzebne. Co to w ogóle za płytka jest? Co na niej siedzi?

Zrób tak, jak mówi sUk - w instrukcji i/lub na pudełku będziesz miał podany adres IP swojego routera. Zwykle to jest ten, który podał sUk. Musisz go wpisać w pasku adresu przeglądarki internetowej (po połączeniu (najlepiej kablem) routera do komputera) i w ten sposób dostaniesz się do panelu administracyjnego routera. Domyślne hasło i login będą też w instrukcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego, jak "instalacja routera". Router ma własne oprogramowanie, które ma działać niezależnie od komputera. W końcu ideą routera WiFi jest podłączenie go do kabla od ISP i udostępnianie swoim urządzeniom netu bezprzewodowo, bez konieczności utrzymywania tego połączenia non-stop z jakimkolwiek z nich.

Wszystko, czego potrzebujesz do konfiguracji tego sprzętu jest ma jego interface, a jego interface znajdziesz pod adresem IP, który jest podany w instrukcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...