Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lastkill3r

Moja kolekcyja

Polecane posty

Witam! Zapraszam kolekcjonerów różnego sprzętu do grania do wspólnej rozmowy. W tym temacie możemy zarówno zapytać o coś co nas trapi, możemy podyskutować o wyższości jednego systemu nad drugim (aczkolwiek w grnicach rozsądku), opowiedzieć o naszych ostatnich zdobyczach, pochwalić się naszą kolekcją (tak wkleić zdjęcia, jak i opowiedzieć o niej), a także podesłać linki do ciekawych gadżetów (czytaj- czegoś związanego z kolekcjonowaniem, jak i graniem. Może być to więc tak Link do sklepu sprzedającego przypinkę atari lynx lub naklejki z logo Amigi, jak i żadkiej gry, a nawet do "gierki elektronicznej" w stylu Brick Game, czy Nintendo Mini Classic (a sam mam obydwie, hehe)), oraz zwyczajnie porozmawiać, m.in. o tym w co się grało na danym systemie, czy o czym tylko zechcecie*.

Ja na początek pochwalę się swoją kolekcją**:

Na początek, niby konwencjonalnie, niby nie konsola, blablabla, ale ja na początek pochwalę się PC-tem, bo posiadam na niego ogrom gier:

Monitor, klawiatura, mysz

PC itself

GRY#1

GRY#2, płyty, kolekcjonerki

GRY z CDA

Do tego jeszcze Dragon Age, którego zdjęcie dam po powrocie.

Handheldy+ gry:

GBA+gry+podświetlenie

Mam jeszcze CarryCase na niego, zdjęcie po powrocie.

GameBoy Classic+gry

Do niego mam pokrowiec, i 3 nowe gry (Tetris-bez boxa, Alien 3- również, SI Golf Classic- moja idealnie zachowana perełka, w boxie), zdjęcia tradycyjnie, po powrocie.

PSP+gry

Miscleanouss:

Mój Padzio :*

Mam jeszcze Brick Game i Nintendo Mini: Mario's Cement. Zdjęcia- jak zwykle.

GALERIA MOJEJ KOLEKCJI

*byle nie o przepisach na gofry, od tego jest samosia.pl

**zdjęcia robione około miesiąc temu. Zaktualizowane wstawię po powrocie do polski, teraz jestem w Niemczech :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kolekcja:

-Beznadziejny komp z setkami gier różnego rodzaju i o dziwo wszystkie chodzą (w tym wiele z tamtego roku)

Do kompa oczywiście standard myszka, klawiatura, nawet dobry monitor oraz kierownica, kamerka i słuchawki z mikrofonem.

-Bardzo stara konsola Sega Saturn i dwa pady + kilkanaście gier (nie będę wymieniał bo i tak pewnie nikt nie zna)

-Ukochany Xbox 360 Elite 120 GB + pad bezprzewodowy i do tego kilka gier jak F1 2010, Saboteur, Assassin Creed 2, Fable 2, Fifa 10 i kilka innych.

-PSP + kilka gierek jak Star Wars Force Unleashed, Prince of Persia Revelations i kilka innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie coś LINK

+ kilka gier, ale nie odpalałem tego nigdy - coś tam nie zwiera i obraz jest jakiś skopany.

Ostatnio robiłem czystki pc

z chaty do śmieci poleciał:386,486, nie wiem nawet co to było może 286? (dziwna klawiatura), pentium 133Mhz, 800Mhz??, 1,3 Mhz, kilka klawiatur, myszy, ze 4 monitory crt w tym jeden zielony monitor- tv, a i tak zapomniałem wywalić jeszcze jednego kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, trochę jest:

Oprócz starego kompa co na nim FC2 za chiny by nie poszedł, jest jeszcze laptop:

Intel Core 1.73 GHz, 1GB RAM, GeForce Go 7300, bezprzewodowa myszka iBOX

Zainwestowałem w XBox360 Elite i jestem z tego dumny. :)

Mogę się pochwalić jeszcze kolekcją gier: (Żeby nie było, wszystko jest oryginalne)

PC:

Star Wolves

Star Wolves 2

Hitman Trylogia

Splinter Cell: Pandora Tomorrow

Twierdza Warchest

Prince of Persia: The Sands of time

Prince of Persia: Warrior Within

Prince of Persia: The two thrones

Infernal

NFS: Underground 2

NFS: Most Wanted

Assasin's Creed

Spell Force 2: Czas Mrocznych Wojen

GTA: San Andreas

Painkiller: Czarna Edycja

X360:

Gears of War

Gears of War 2

Assasin's Creed (Tak, był wcześniej bo mam go na obu platformach)

Predator vs Aliens

Dante's Inferno

Mercenaries 2: World in Flames

Halo 3

Skate

Dragon Age

LotR: Conquest

Dead Space

Ufff... To by było na tyle.

Fajnie by było jakby redaktorzy CDA też się pochwalili swoją kolekcją ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...