Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laress

Kursor "nie nadąża" za myszką (w grach)

Polecane posty

Witam, mam problem otóż im gwałtowniej przemieszczę myszkę, tym wolniej celownik (w grach) się przemieszcza. To wygląda tak, że jak powoli lub średnią prędkością przemieszczę myszkę z jednego końca na drugi podkładki to normalnie zrobię 360 stopni, ale jak zrobię to gwałtownie to nawet połowę odległości nie zrobię. Po prostu celownik porusza się wolniutko (pływa). Na pulpicie tak się nie dzieje. Problem pojawił się po tym, jak została wymieniona karta graficzna na GF 6200 TurboCache gdy GF 9800GT poszedł do serwisu z powodu jego awarii. Co może być powodem błędów myszki?

Dodam, że dzieje się to w każdej grze, nawet w CSie gdzie są stałe 100 fps.

Moja myszka to A4Tech x748k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyłączyć synchronizację poziomą w opcjach zarówno gry, jak i sterowania kartą. No i możliwe, że karta po prostu nie wyrabia z nadmiarem poligonów do wyrenderowania - spróbuj skręcić detale na mniejsze, zmniejszyć rozdzielczość itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na lincz.

A masz! :P

Zmieniałeś sterowniki do karty? Jeśli nie, to zainstaluj coś starszego. Nie zawsze stare karty hulają na nowych sterach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleść te starsze stery do tej karty (GF 6200 TurboCache)? Bo chyba faktycznie te nowsze nie są kompatybilne z tą kartą bo pomruguje czasami ekran, gdy chcę wejść we właściwości sterowników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...