Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalia

Bład przy instalacji steam

Polecane posty

Witam mam problem z zainstalowaniem steam'a. Gdy juz wszystko sie zainstaluje i chciałabym właczyc wyskakuje taki bład =>

fatal error: could not load module "bin/vgui2.dll" co mam zrobić zeby chodziło normalnie?? :D

Pozdrawiam :**

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z zainstalowaniem steam'a. Gdy juz wszystko sie zainstaluje i chciałabym właczyc wyskakuje taki bład =>

fatal error: could not load module "bin/vgui2.dll" co mam zrobić zeby chodziło normalnie?? :D

Pozdrawiam :**

Ja znalazłem na innym forum coś takiego w sprawie tego problemu :

Ten blad ("fatal error:could not load module bin/vgui2.dll") najczesciej wystepuje, gdy zainstalowales Steam wiecej niz jeden raz w róznych katalogach, bez usuniecia poprzedniej instalacji, lub przeniosles foldery Steam i chcesz go uruchomic z innej lokalizacji.

Taka sytuacja wystepuje równiez, gdy uzytkownik zainstalowal Steam do zlego katalogu (na przyklad gdy Steam zostal zainstalowany do katalogu "C:\" lub do "C:\Program Files".

Zawsze najlepiej jest pozwolic Steam zainstalowac sie do jego standardowego katalogu C:\Program Files\Steam lub C:\Valve\Steam (mozna zmienic litere dysku).

Zeby naprawic problem, najlepsza rzecza jaka mozna zrobic jest odinstalowanie wszystkich aktualnych instalacji Steam uzywajac opcji dodaj lub usun programy w panelu sterowania.

Jesli czegos brakuje, lub cos nie dziala, wtedy trzeba usunac Steam recznie.

Tu też masz krótki opis po angielsku ale dotyczący aktualizacji Service Pack'a:

https://support.steampowered.com/kb_article...=9672-LWMF-6128

Więc jeśli używasz Windows XP do przede wszystkim zaktualizuj go do Sp3.

Jeszcze gdzie indziej napisali ,że zainstalowanie Sp2 pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...