Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Assassin's Creed: Brotherhood

Polecane posty

Widzę w tym sens tak samo jak z osobnymi tematami o każdej części GTA :) Poza tym zobacz jakie tematy o poszczególnych częściach AC są popularne... z drugiej strony nie wina modów, że ludzie zamiast dyskutować o czymś co może być w trójce na podstawie dwójki dyskutują w jedynce :P, ale teraz jest szansa zachowania ciągu. A temat dla tej części warto stworzyć choćby ze względu na multi - pierwszy raz w serii. Poczytam jeszcze na stronie Zakonu AC o Kawałkach Edenu, żeby się przekonać czy czasem Ezio nie będzie jakiś szukał w Rzymie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Ezio w pierwszej kolejności kieruje się chęcią zemsty (Wiadomo, że bardziej chciał się zemścić niz kierować się wskazówkami ojca, na koncu dopiero zrozumiał), w końcu Cezar Borgia zniszczy na poczatku willę i zabije Mario ( :/ ) Ciekaw jestem kto odratuje Ezio, bo on też dostaje kulkę. Ciekawe czy Cezar przejmie cały majątek Ezio, co się stanie ze zbroją i Fragmentami Edenu ? Na poczatku widać, że kula armatnia trafia w zbroję Altaira, ciekawe czy ją zniszczy, czy zostanie skradziona (na tym filmowym zwiastunie Ezio ma inna zbroję), zniszczona chyba nie, bo w końcu przetrwała tyle lat bez uszkodzeń... Ciekaw jestem jak rozwiążą ten problem, czy Rodrigo Borgia znowu wejdzie w posiadanie 2 fragmentów Edenu, czy Ezio gdzieś je ukrył ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje to raczej nie będziemy mieli dostępu do willi, bo akcja dziać będzie się tylko na terenie Rzymu... który ma być kilkukrotnie razy większy od Florencji... czy Wenecji? W jakieś zapowiedzi, może w CDA ;P, to wyczytałem, ale już nie pamiętam. Przejrzałem sobie stronę Zakonu AC & żadnego Fragmentu Edenu na mapie nie widać. Do końca też nie wiem czy przedstawia ona ich rozkład w czasie Ezio czy dla Desmonda. Wynikało by to drugie, bo jeden z artefaktów został wystrzelony na Księżyc. BTW. sama historia z FE jak dla mnie pokazuje geniusz - może naciągane, ale IMO spisali się - scenarzystów Ubi, którzy wymieszali fakty historyczne z fikcją wlewana w miejsce niedomówień albo legend :=) Tak czy inaczej, raczej też schylam się ku tezie, że dodatek skupi się na kolejnej żądzy zemsty Ezio (jak jedną wykonał po śmierci m.in

swojego ojca

), bo faktem historycznym jest, że papież Borgia zginął w 1503r a jego syn Cezar - cztery lata później ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może trochę odbiję od tematu i przyznam się, że nie przeszedłem żadnej poprzedniej części AC jednak Brotherhood bardzo mi się spodobał ze względu na multi. Klucz do bety mam (tylko PS3... :/ wolałbym PC ale pad czy klawiatura to w tego typu grze żadna różnica chyba, że na korzyść pada) ogram i zobaczę czy kupię ale myślę, ze tak bo w tym roku jakichś wybitnie dobrych tytułów nie ma ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie pojawia się tak wyczekiwany przeze mnie temat!

Przyznam szczerze, że jest to dla mnie jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku. Jakie szczęście, że równolegle z konsolami tę grę dostaną i pecetowcy! Cena edycji kolekcjonerskiej jest bardzo przystępna, a jej zawartość tejże edycji bardzo bogata, toteż nie mam wątpliwości, jaką wersję gry nabędę.

Kontynuacja historii Ezio zapowiada się smakowicie, ale szczerze to nie mogę się doczekać przede wszystkim trybu multi. Bardzo mnie ciekawi jak wyjdzie w praniu to potajemne fragowanie i czy nie będzie to na dłuższą metę nużące. Druga sprawa, ciekawe jaki wpływ będzie miał wybór profesji - czy będzie widać różnicę w sposobie prowadzenia gry.

Co by nie mówić gra zapowiada się wyśmienicie i z niecierpliwością czekam na listopad, kiedy to będzie jej premiera - oby nie przesunęli jak to mają w zwyczaju, bo będę mega zawiedziony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ezio z tymi latami na przestrzeni których dzieją się części AC powoli staje się jak Sam Fisher, niedługo będzie się wspinał po ścianach budynków w wieku 50 lat :tongue:

Raczej mało prawdopodobne żeby ta część nie była powiązana z fragmentami edenu, bo już na samym filmiku przedstawiającym atak na wille Auditore widać że Cezar zabiera nam (a może ma własne) jabłko edenu. No i Ezio jeszcze do końca nie wie po co znalazł się w

krypcie

. Na mapie w Rzymie nie ma przedstawionych fragmentów, ale kto wie czy Borgiowie nie mają jeszcze jakiś w zanadrzu. Możliwe też że w Brotherhood zajmiemy się poszukiwaniem

grobowców

o których była mowa pod koniec 2 części... ehh domysły.

Multi prezentuje się ciekawie, jednak martwi mnie że będzie posiadało tylko 1 tryb i takie ciągle podchody na kilku mapach jednak mogą się po pewnym czasie trochę znudzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje to raczej nie będziemy mieli dostępu do willi, bo akcja dziać będzie się tylko na terenie Rzymu... który ma być kilkukrotnie razy większy od Florencji... czy Wenecji? W jakieś zapowiedzi, może w CDA ;P, to wyczytałem, ale już nie pamiętam. Przejrzałem sobie stronę Zakonu AC & żadnego Fragmentu Edenu na mapie nie widać. Do końca też nie wiem czy przedstawia ona ich rozkład w czasie Ezio czy dla Desmonda. Wynikało by to drugie, bo jeden z artefaktów został wystrzelony na Księżyc. BTW. sama historia z FE jak dla mnie pokazuje geniusz - może naciągane, ale IMO spisali się - scenarzystów Ubi, którzy wymieszali fakty historyczne z fikcją wlewana w miejsce niedomówień albo legend :=) Tak czy inaczej, raczej też schylam się ku tezie, że dodatek skupi się na kolejnej żądzy zemsty Ezio (jak jedną wykonał po śmierci m.in

swojego ojca

), bo faktem historycznym jest, że papież Borgia zginął w 1503r a jego syn Cezar - cztery lata później ^^

Osobiście tez jestem strasznie podjarany serią AC, przeczytałem calą stronę Zakonu i muszę przyznać, że ludzie z Ubi mają łeb, zarąbiście połączyli te wszystkie fakty historyczne najbardziej spodobało mi się

podważenie istnienia boga, to że Asasyni są mieszańcami, w ogóle motyw z Fragmentami Edenu jest dla mnie Epicki

. Teraz jak sobie pomyslę o wszystkich faktach chistorycznych i wplotę sbie w to FE.... Hitler :D, że dzięki Jabłku zdobył władzę i zaćmił umysły ludzi, potęga Abstergo (ciekawi mnie czy wg AC ladowanie na księżycu się odbyło czy jest to fikcja wywołana wpływem Fragmentów Edenu bo jak wiadomo NASA to organizacja Templariuszy). Podoba mi się też fakt, że Asasyni nie dążą do władzy. Władzę posiadają Templariusze, to oni rządzą światem, a Asasyni chcą tylko przez dokonywanie zabójstw ważnych ludzi (Templariuszy w różnych organizacjach) pozostawic zwykłym szarakom choć odrobinę wolnej woli :)

Co do willi, pewnie zostanie zniszczona/przejęta przez Templariuszy, jest mowa, że Ezio zakłada lokalny zakon Asasynów w Rzymie, więc bez sensu była by Willa, myslę, że teraz bedziemy mieli do dyspozycji jakiś zamaskowany "ośrodek" na terenie miasta. Mam też nadzieję, że pojawi się system ekonomiczny znany z AC 2 bo to było świetne :) Mogli by to tylko rozbudować bo w AC 2 w połowie gry nie miałem co robić z kasą :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ciekawi mnie czy wg AC ladowanie na księżycu się odbyło czy jest to fikcja wywołana wpływem Fragmentów Edenu bo jak wiadomo NASA to organizacja Templariuszy)

Nie, to odbyło się naprawdę. Lądowanie było za sponsorowane przez Templariuszy (no... przez NASA :smile:), na księżycu znaleźli jabłko Edenu. Ale pewnie się mylę i jest zupełnie odwrotnie :tongue:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie temat o Brotherhood.

Na poczatku widać, że kula armatnia trafia w zbroję Altaira, ciekawe czy ją zniszczy, czy zostanie skradziona (na tym filmowym zwiastunie Ezio ma inna zbroję), zniszczona chyba nie, bo w końcu przetrwała tyle lat bez uszkodzeń...

Przetrwała tyle lat, ale zamknięta w krypcie. Nikt do niej nie strzelał z armaty.

Ta kobieta na gameplayu z singla to Caterina Sforza? Wydawało mi się, że Ezio bardziej do Rosy pasuje niż do Cateriny...

W gameplayu zainteresował mnie ten fragment muru, na którym rozstawione są działa. Nie było tego w jedynce (tego kawałka muru, nie dział). Gra ma się dziać zaraz po wydarzeniach z części II. To tylko szczegół, ale zaciekawiło mnie to. :)

Ahh no i oczywiście trzeba wspomnieć o multiplayerze. Nie mogę się doczekać. Oby nie wyszła sytuacja taka jak rok temu, że posiadacze Xbox'a i PS3 mogą sobie grać. A my musimy czekać kilka miesięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, że single nie będzie krótki i zrobiony "na odwal" - co by oznaczało, że Brotherhood to wielki test implementacji multiplayera :P

Choć i tak zapewne kupię TFU2 (albo L.A. Noire, o ile w końcu raczy się ukazać...), to może potem zamienię na AC:B właśnie. No i może załapię się na betę, byłoby przyjemnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same obawy co do gry jak kolega ZdeniO. Oby Ubisoft nie zawalił singla, który był dobry w jedynce i świetny w dwójce. Multiplayer to w takiej grze IMO porażka. Multiplayer w grze przygodowej? A kysz. Od tego są serie CoD, BF i inne takie, a w AC, DS2 to IMO porażka będzie. Widać to na przykładzie nowego AvP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co AvP ma do rzeczy? Kwestia wykonania - w AvP2 multi był świetny. W Brotherhood też wydaje się być ciekawy - takie polowanie na siebie i uciekanie jednocześnie... Byle tylko single był równie dobry co w ACII i będzie gra warta zakupu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę, że single będzie solidnie wykonany, jednak moje obawy są zupełnie inne. Klimat pierwszej części był związany z łażeniem po dachach, działaniem po cichu i ogólnie z całą "skrytobójczością" W dwójce dodano wyrywanie broni, mnóstwo zabójczych kombinacji podczas walki itd., itd. Wtedy, mimo wielkiej radochy cały klimat pękł jak bańka mydlana. A zapewne sami widzieliście ten screen z Ezio przebijającym strażnika i zabijającego drugiego gościa ukrytym pistoletem. Gra na pewno będzie miodzio, ale to już nie będzie tan sam AC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka i skrytobójczość? Szczególnie końcówka :P

Akurat w dwójce wszystkie zabójstwa, które się dało tak wykonać, wykonałem właśnie "po cichu". Otwarta walka była tylko w misjach, które tego wymagały, najczęściej tych z najemnikami. Powodowane to pewnie było ilością misji. W dwójce było ich dużo, więc gdyby każda była "skrytobójcza", mogłoby wiać nudą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak Ezio był zbytnim koksem. Gra Altairem bardziej mi się podobała. W dodatku napotkałem parę wrednych bugów. Gdy chciałem z wyskoku wypatroszyć strażnika, to w ułamek sekundy przed morderczym ciosem łapał mnie za fraki i odpychał. Wiem, że to nie było zamierzone, ale zmniejszało skuteczność młodego Auditore jako cichego zabójcy. I mam nadzieję, że walka z Gwardią Szwajcarską będzie na tyle trudno by nie kusiło nas otwarcie walczyć z armią strażników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również czytałem o tym skinie. Tu na stronie CD-Action nawet. Ale napisali przecież "Additional bonus to be discovered...". Nie napisali "Bonus multiplayer character". Zapowiedzianych jest już 12 postaci do multi. Po co dodawać jeszcze jedną? Mam tylko nadzieję, że o tej dodatkowej zawartości dowiemy się jeszcze przed premierą gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...