Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kubasolo

Need For Speed World

Polecane posty

Witam, więc tak jak w temacie kto ma już pobraną wersje testowa lub wykupiony pakiet startowy, ja wykupiłem i przez dwa dni spotkałem dopiero 4 polaków! Zapraszam do jazdy i polecam tą grę ma małe wymagania a grafika jest na dobrym poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak. Próbuj na 27 kanale, który oficjalnie (albo i nie) Polacy "okupują" :P

Sporo osób zrezygnowało z gry, bo od paru miesięcy z tą grą dzieją się takie cyrki że szkoda pisać... Co update to coś zmieniają, nie koniecznie na lepsze. Policji od Listopada nie potrafią naprawić :rolleyes:

Zmienili swego czasu na dobre mechanikę, że nie dało się ramingu prowadzić na graczach, bo przy uderzeniu zwalniało zarówno uderzającego jaki i uderzanego. Potem dzieci zaczęły płakać i wrócili ten szajs, więc można powiedzieć że dzieci odzyskali jako graczy, ale gracze starsi których to denerwuje - się wycofali. Coś za coś...

Przez takie właśnie praktyki gra straciła sporo graczy jak na moje oko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cyrkow to sie zgodze , raz miałem tak ze jade sobie na 1 miejscu (2 okrazenie) jakis koles nie wiadomo z jaka predkoscia i do tego na mapce widac bylo jak by jechal po za trasa , wyprzedzil mnie , a nie raz bylo tak ze przyjezdzam 1 a potem sie okazuje ze jestem 2 lub 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dalej istnieje tam ten system, że bez płacenia możemy grać tylko do któregośtam poziomu?

Nie, już dawno to zniesiono. Teraz można grać bez ograniczeń. Problem jednak jest taki, że ciężko uzbierać punkty aby awansować na następny poziom - co wiadomo, wiąże się z zakupem lepszych części do auta i samego auta. W wyścigach z innymi graczami nie opłaca się brać udziału, bo zmniejszono ilość naliczanych punktów za wygrane. Na jednej z co bardziej popularnych tras, jeszcze do poprzedniego update'u za pierwsze miejsce można było zgarnąć 1600 REP a obecnie jak się dobije do 1000 REP przy 8 graczach to jest dobrze...

Z Policją też się ścigać nie ma za bardzo po co... po pierwsze są strasznie trudni już od 3 poziomu "zaczyna się balanga", a poza tym ciężko znaleźć jakikolwiek patrol, żeby go "zaczepić" i rozpocząć pościg...

Ogólnie bieda się z tej gry straszna zrobiła >.>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra się. W garażu mam m.in. Nissan Skyline GT-R V-Spec (R34), Porsche 911 GT3 RS, BMW M3 GTS, Mercedes-Benz SLR McLaren 722 Edition i Audi A1 Clubsport Quattro. Porsche w klasie S jeździ mi się najlepiej. Jakby ktoś chciał pośmigać np. na Construction Route to nie widzę przeszkód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...