Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Morrow7878

Kane & Lynch 2 DD demo - Problemy ze Steamem

Polecane posty

Zacznę od początku:

Jako, że internet u mnie jest baaaardzo słaby postanowiłem pojechać do kolegi o szybkim łączu, zrzucić sobie program instalacyjny na pendrive'a i pograć w domu. Oczywiście okazało się, że aby ściągnąć grę potrzebny jest Steam. Jako, że kolega był stanowczo przeciwko instalowaniu takowego, ściągnąłem to demo z jakiejś innej stronki. Wygląda to tak jakby ktoś udostępnił już zainstalowaną grę - w sensie są wszystkie foldery z filmami, animacjami, kl2.exe itp. Zgrałem to wszystko na pena po czym wróciłem do domu. Okazało się, że aby odpalić demo także potrzebuję steama. Po kilku godzinie aktualizowania (wspominałem coś już o moim internecie?) wreszcie udało mi się dziada (steama) odpalić. Kiedy chciałem odpalić demo, on zaczął mi ściągać drugie. (Przewidywany czas ściągania 21 godz. -.-) Anulowałem to i spróbowałem jeszcze raz. Tym razem steam wykrył u mnie grę, jednak jak chcę ją odpalić pokazuje sie okienko "przygotowanie do uruchomienia Kane & Lynch 2: Dog Days Demo" i tyle. Czekałem dłuuugo i nic się nie zdarzyło. Może trzeba te pliki dema wrzucić do jakiegoś folderu? Bo dotychczas leżał u mnie na pulpicie... Błagam, pomóżcie! Walcze z tym demem już dwa dni, a chcę się po prostu przekonać czy mój komputer to pociągnie!

EDIT: Poprawka - Steam w ogóle tej gry nie widzi. Kiedy odpalam kl2.exe, zaczyna mi ściągać demo. Czy da się ten cały mechanizm Steama po prostu ominąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...