Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabolos

Rozwiązany: Red Orchestra - problem z uruchomieniem, runtime error

Polecane posty

Witam :smile:

Wczoraj zakupiłem w EMPIKu grę "Red Orchestra " ( w "pomarańczowej edycji Kolekcja Klasyki" )

Z założeniem konta na STEAM ( robiłem to pierwszy raz ale wszystko było ok) i instalacją i weryfikacją nie było problemów, aktualizacja gry też przebiegła bezproblemowo...chyba - zostało 0 s do końca aktualizacji i trwało tak co najmniej godzinę więc uznałem ,że aktualizacja została zakończona i kliknąłem "zakończ" ( na łączu nie było "widać" jakiegokolwiek transferu w tym czasie więc chyba zakończyło się pobieranie) poza tym na STEAMie pokazuje mi ,że gra jest gotowa do uruchomienia i grania.

Klikam skrót uruchomienia gry , steam działa ok , wyskakuje logo z planszą Red Orchestra i .... tu zaczyna się problem wyskakuje błąd ( screen) :

http://gfx.efotek.pl/images/53clsiagbed3d0nluq.jpg

Zupełnie nie wiem o co chodzi, bardzo proszę forumowiczów o pomoc w rozwiązaniu tego problemu, będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie.

( komputer spełnia wymagania gry , ale jeśli będzie potrzeba to później podam konfigurację mojego PC ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows XP Proffesional wersja z 2002 roku Service Pack 3 . Aktualizacja chyba nie jest potrzebna bo wszelkie aktualizacje są u mnie automatycznie pobierane :smile:

//edit

Problem rozwiązał się sam - po późniejszym włączeniu gry STEAM automatycznie dociągnął jakieś kolejne pliki i po chwili gra się uruchomiła, możliwe ,że wcześniej aktualizacja była niepełna :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...