Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majonez

Rozwiązany: Grand Theft Auto: San Andreas - kłopoty z dżwiękiem

Polecane posty

W trakcie grania nie słychać dialogów ''na zewnątrz'', np gdy odbieram telefon nic nie słychać, gdy rozmawiam z kumplami nic nie słychać, ale gdy jestem w budynku to słychać jakby echo. Dialogi słychać czysto i głośno tylko podczas cut-scenek. Odinstalowanie i ponowne zainstalowanie gry nie podziałało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem z assasynkiem 1.Dokładnie kupiłem ram i wszystko było ładnie.Zobacz nowe sterowniki do karty dzwiękowej ;)

Miałem podobny problem z assasynkiem 1.Dokładnie kupiłem ram i wszystko było ładnie.Zobacz nowe sterowniki do karty dzwiękowej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w dziale Pomocna Dłoń. Poza tym, GTA:SA to gra TPP, nie FPS.

Przecież TPS to skrót od ''Third Person SHOOTER'' a dział Pomocnej Dłoni jest zatytułowany FPS/SHOOTERY.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA:SA to gra typu TPP, czyli Third Person Perspective, i to właśnie dlatego powinna znajdować się w tym, a nie innym dziale. Koniec tematu.

Co do problemu - z kartą dźwiękową wszystko w porządku? Najnowsze sterowniki? W innych grach z dźwiękiem jest wszystko ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał DJ Ogi-wystarczy wyłączyć EAX i po problemie, przynajmniej u mnie tak było, jak używałem zintegrowanej karty dźwiękowej, teraz problemu nie ma, gdy mam karciochę osobno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA:SA to gra typu TPP, czyli Third Person Perspective, i to właśnie dlatego powinna znajdować się w tym, a nie innym dziale. Koniec tematu.

Co do problemu - z kartą dźwiękową wszystko w porządku? Najnowsze sterowniki? W innych grach z dźwiękiem jest wszystko ok?

W innych grach wszystko w porządku, w GTA III oraz GTA Vice City też wszystko gra, a sterowniki nowe.

Jeżeli na maxa masz ustawione przyspieszenie dzwiękowe to zmniejsz chociaż o jeden poziom. Miałem taki sam problem, ale to mi pomogło.

Bardzo dziękuję, podziałało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...