Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M@TH3V

Co to google wyprawia - google grafika...

Polecane posty

Wielkie G wprowadziło ostatnio jakis pasek boczny - mozna go zablokować nie ma sprawy.

Ale to co mnie dziś zaatakowało to istny koszmar. Rozumiem, że w europie sieci sa dobrej jakosci ale w Polsce kraju 5 świata internetowego internet jest 10 lat za skandynawią.

Nowy interfejs w firefoxie(o dziwo w chrome nie ma) wymaga szybkiego lacza, obrazy laduja sie pieronsko dlugo, do tego glupi sposob ich wyswietlania.

Czy mozna to jakos wylaczyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Firefoksie nie miałem najmniejszych problemów z Google. Grafikę możesz ustawić jedynie wtedy, gdy jesteś zalogowany na koncie Google i sam musisz to zmienić ręcznie i jeśli Ci ono przeszkadza możesz użyć linka znajdującego się z lewej strony na dole podpisanego "usuń tło". Coś mi tu nie pasuje.

Jesteś pewien, że masz czysty system? Parę szkodników atakuje przeglądarki i gdy wpisujesz adres google, to przekierowuje Cię na swoje własne wersje owej wyszukiwarki. Adres na pasku jest ten sam, ale strona już działa i niekiedy wygląda inaczej.

Swoją drogą paska bocznego na stronie Google też nie widzę. Przeskanuj lepiej kompa programem antyszpiegowskim. Polecam SUPERAntispyware Free.

No chyba, że chodzi o iGoogle, ale do tego trzeba się zalogować, żeby zastąpiło stronę główną Google, która nadal jest ascetyczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

politan

Moja szybkosc lacza nie ma nic do rzeczy. Liczy sie to, ze siec jest zapchana i sa packet losty.

Swoją drogą paska bocznego na stronie Google też nie widzę.

http://img695.imageshack.us/i/beztytuuqs.png/ Masz tu pierwszy z cudów Google.

A teraz 2:

http://img840.imageshack.us/f/beztytuumwq.png/

Już pomijam, że stylish dziala srednio...

Jesteś pewien, że masz czysty system? Parę szkodników atakuje przeglądarki i gdy wpisujesz adres google, to przekierowuje Cię na swoje własne wersje owej wyszukiwarki. Adres na pasku jest ten sam, ale strona już działa i niekiedy wygląda inaczej.

Czysty : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o drugi cud Google(w pierwszym nie wiem o co chodzi) to po prostu kolejna zmiana w Google, aby akurat tutaj ułatwić wyszukiwanie zdjęć. Na Chromie w .pl jeszcze tego nie ma ale na .com jest i wszystko ładnie działa, a same zdjęcia u mnie normalnie się wczytują, dodaj że mam 4.9 mb/s, nie wiem jak u Ciebie. Na to niestety nic nie poradzisz, dopóki Google nie wrzuci możliwość zmiany, a tej na razie nie widzę.

EDIT: A już wiem, paska bocznego też nie wyłączysz(za szybko czytam posty ;)), Google tak usprawniło swoją usługę i nie wiem czy jest możliwosć wyłączenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie wygląda na to, żeby winna była szybkość neta. Pierwszy pasek istotnie występuje, myślałem, że o pierwszą stronę Google chodzi (gdzie go jeszcze nie ma).

Sprawdź na innej przeglądarce, bo może rzeczywiście coś z Twoją pandą czerwoną jest nie tak. Ewentualnie chodzi o ustawienia konta Google. U mnie na Firefoksie wygląda to po staremu, tylko pasek boczny przybył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...