Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Gry dla wielu graczy (+4)

Polecane posty

Póki pogoda dopisuje, to aż szkoda spędzać czas przed monitorem. Są jednak takie sytuacje, gdzie za oknem deszcz i nie ma co robić ze znajomymi. Planszówki powoli odchodzą do lamusa, a w tym czasie PC przychodzi z pomocą. Tylko w co można pograć jeśli mamy 4 bądź więcej osób przy jednym komputerze ?

-Pierwsze co na myśl przychodzi to komputerowe odpowiedniki planszówek takich jak monopol, scrabble czy chińczyk.

-Nieśmiertelne Wormsy w wersji 2D czyli Worms Armageddon i World Party.

-Seria Heroes i Disciples, ale to raczej odpada, bo rozegranie większej mapki w kilku graczy trwa baaardzo długo.

-Sportowe: FIFA, PES oraz NBA i NHL, gdzie można podpiąć pady i pykać w 4 graczy.

Czekam na resztę Waszych propozycji :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już podane Left 4 Dead? Akurat liczba idealna dla czterech :=) Company of Heroes w wersji 2vs2 albo w 'Operacji Skała' również w całą czwórkę w jednej drużynie? Chociaż takie jedno spotkanie, jak uda się przetrwać wszystkie fale, to trwa z godzinę. Jak zwykle podaję też propozycję ARMA2 gdzie w zależności od scenariusza mogą bawić się cztery osoby (kampania w multi jest do przejścia) do operacji nawet trzydziestoosobowych. Taki tłumek robi wrażenie ^^ Zawsze jeszcze zostaję jakieś planszówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tu jeszcze dodał wszelkiego rodzaju bijatyki, w które można grać we dwóch.. Np Street Fighter IV.. Wiem, że "na raz" nie zagra więcej niż dwóch graczy, ale nic nie szkodzi na przeszkodzie aby stworzyć turniej dla np 8 graczy :biggrin: Mając do dyspozycji więcej niż jeden komputer można pokusić się o grę w Demigoda po LANie.. Naprawdę świetna gierka :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shiva: Ofc Xbox360 lub inna konsol i tego się znajdzie pełno, gdyż większość gier konsolowych ma tryb kooperacji na drugiego pada. Zaznaczam, że zapytanie dotyczy gier na PC, a szczególnie na lapka.

A jakby koleżanki Jessicy Alby do mnie przyszły to raczej pogralibyśmy coś innego i niekoniecznie ma to związek z komputerem :cool: .

Black Shadow: Podane gry przez Ciebie jak najbardziej są fajne dla 4 graczy...ale nie o to mi chodziło. W żadną grę wymienioną przez Ciebie nie zagram z kumplami z poziomu jednego PC, a o to pytam.

Treser: Ooo właśnie dobry kierunek. MK4 idzie w ruch :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gatunku Split-Screenów, gdzie może naraz zasiąść czterech graczy, kojarzy mi się stareńka już ToCa Touring Car Championship. Pamiętam te sesje z kumplami, kiedy nas czterech grało przy jednej klawiaturze ;) Trochę niekonwencjonalne propozycja, ale myślę, że fana wyścigów zainteresuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Pc:

unreal tournament 3 - gdzies na necie jest poradnik jak odpalic gre na 4 osoby na jednym ekranie :)

serious sam - takze mozna w 4rech na jednym ekranie

teenage mutant ninja - takze w 4rech

watchmen 1 i 2, tylko na dwoch, ale mozna sie zmieniac przeciez

lord of the rings return king czy cos - we dwoch, ale mozna sie zmieniac

no i bijatyki jak sf 4 czy blaz blue, gdzie mozecie sie umowic ze wygrany zostaje, albo porobic turnieje, albo nawet ustawil ze kto wygra daje muke temu przegranemu hehehhe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...