Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sophi13

Nagrywanie Gameplayów - program

Polecane posty

Gość sophi13

Nie jestem pewna, czy zakładam w dobrym miejscu... Co tam.

Otóż poszukuję DARMOWEGO programu do nagrywania gameplayów. Prosiłabym, żeby nie pisać Fraps (płatny), XFire (wymagany stały dostęp do netu), gamecam (płatna rejestracja) czy Hypercam. Tak jak pisałam wcześniej: darmowy (jeżeli jest wymagana rejestracja - też darmowa), może być po angielsku (różnicy mi to nie robi :)), sprawdzony, nie pochodzący z żadnych "dzikich" stron*, LEGALNY.

*czyt. nie pochodzący z bliżej nieokreślonych stron, forów itd. Najlepiej DobreProgramy, Programosy, Chip.eu itp. - takie bardziej znane, zaufane.

Ps. Słyszałam o czymś, co nazywa się Taxi (Taksi?), ale nie mogę nigdzie znaleźć. Bodaj temat na forum był... Ale już nie ma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taksi szukaj na Sourceforge, osobiście nie polecam. Program miał potencjał, ale autor zarzucił projekt a to, co jest, działa różnie. No ale możesz próbować, może akurat Ci się poszczęści :). Z darmowych istnieje jeszcze Fraps 1.9D, ale ma szereg mankamentów - nie łapie dźwięku, nagrywa tylko w 640x480, nie współpracuje z DX9 i wyżej, nie nagrywa w 8-bitowej palecie barw (o gameplayach ze StarCrafta czy Fallouta można zapomnieć).

Generalnie - bryndza, albo płacisz i używasz Frapsa czy innego GameCam albo płaczesz i mordujesz się demem Frapsa (30 sekund, logo w rogu filmiku) lub czegoś innego, bo darmowej (i sensownej) alternatywy po prostu nie ma :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę się spytać (sorry, że w Twoim temacie itd.) czy jest jakiś (jak już koleżanka zapytała) darmowy program (nawet po japońsku... albo dobra, nie, bez przesady), który nagrywa ok. 30 sekundowe do 1 minutowych filmików. Chodzi mi głównie o powtórki strzelonych bramek, headshotów itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...