Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rav10

Rozwiązany: Monitor

Polecane posty

Przed chwilą poruszyłem monitorem żeby się lepiej patrzyło, dośc niespodziewanie to zapoczątkowało moje problemy. Na monitorze pojawił się napis "Auto adjusting", jak przy każdym włączeniu komputera, po czym monitor sam ustawił ekran tak, ze widzę tylko jego lewą częśc, a żeby zobaczyć prawą muszę przewijać. Jednym słowem wygląda to tak jakby obraz był za duży na monitor :huh:

Monitor to BENQ G2220 HD. Wie ktoś jak to naprawić?

E: Mówiąc "przewijać" miałem na mysli wchodzenie w opcje monitora i zmienianie pozycji obrazu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczość zalecana 1920x1080. Po wciśnięciu "auto..." ekran przesuwa się o dobry ... 1 cm i to w złą stronę.

Przy tym gdy przesuwałem monitor możliwe, że poruszyłem kabel, ale poprawiałem to już z 4 razy,a efektów nie widać. Próbowałem też w ustawieniach karty to ustawić, ale obraz zamiast zmniejszyć się tak by mieścił się w monitorze po prostu się przesuwa. Gdy chce popatrzeć na pasek zadań po prawej stronie czy tam na gg to muszę przesuwać w opcjach i później z powrotem :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz kartę graficzną?

Spróbuj od kogoś pożyczyć inny kabel.

GF gts 250. Nie wiem o co chodzi, ale jak włączam komputer i pokazuje się napis " Trwa uruchamianie systemu Windows" to wszystko jest ok, ale jak widać już pulpit to mam tylko lewą część ekranu.

Tyle nerwów straciłem przez własną głupotę. Zmieniłem rozdzielczośc na mniejszą i nacisnąłem tą auto regulacje i monitor się dopasował. Zmieniłem na tą zalecaną i też się dopasował. Jak widać wystarczyło tylko monitor nakierować na dobrą drogę, a on sam już wiedział co zrobić.

Dzięki wszystkim za pomoc.

Może się to komuś przyda jeszcze, więc zastosowałem się do porad z wymianą kabla i przeczyszczeniem go, ale to nie dawało żadnych rezultatów. Jak widać, przez własną nieuwagę spowodowałem sobie problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...