Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laress

Ustawienia ekranu NVIDIA nie są dostępne

Polecane posty

Witam. Od wczoraj mam problem. Polega on na tym, że po wysypaniu się komputera rozdziałka ekranu zmieniła się na 640x480 samowolnie, no ale pół biedy. Kiedy wchodzę we Właściwości i do wyboru są tylko rozdziałki nie panoramiczne (mam panoramę 22") typu 1600x1200 (a powinno być 1680x1050). I jeszcze coś. We Właściwościach nie ma opcji panelu sterowania NVIDIA, a gdy chcę wejść z Panelu sterowania wyskakuje takie coś:

asdfak.jpg

Przeinstalowanie/aktualizacja sterowników nic nie dało.

Co mogło się stać?

Podczas uruchamiania i ładowania się windowsa pojawiają się dziwne paski i niebieskie kwadraciki na ekranie ładowania.

Gdy próbuję odpalić csa pokazuje, że nie obsługije OpenGL i odpala grę w software. w tle pojawiają się jakieś różowe paski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że przy próbie odpaleniu MW2 pokazuje błąd DirectX: "DirectX encountered an uncoverable error"

Zasilacz średni "Feel III 500W" aczkolwiek jest sprawny, bo niedawno miałem problemy, choć nie wykluczone, że teraz tak jest.

Karta graficzna to GF 9800gt, raz już była na gwarancji bo prawdopodobnie uszkodziła się pamięć karty.

Na pulpicie nie ma żadnych artefaktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było sprawdzić komputer na innym zasilaczu.

Jak jest wyświetlana nazwa karty w Menedżerze Urządzeń? Jest przy niej jakiś wykrzyknik? Być może sterowniki się wcale nie instalują.

Ano jest wykrzyknik:

asdfgf.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz do śmietnika. W jego miejsce możesz zainstalować tymczasowo karton od soku pomarańczowego z Biedronki, następnie kup... Nie wiem co Ci poradzić, bo nigdzie nie widzę podanej pełnej konfiguracji sprzętowej.

Karta mogła się spalić, mogło "zjeść" jej sterowniki. Po wymianie zasilacza można będzie próbować ją odinstalować, wyjąć z komputera, wyczyścić sprężonym powietrzem i zainstalować sterowniki na nowo. Przy tych upałach lepiej nie męczyć za bardzo komputera, z zamontowanym ładunkiem wybuchowym zamiast zasilacza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...