Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piecha007

Potrzebna pomoc!

Polecane posty

Witam mam maly oroblem z kompem a kakretnie to z Grafilka. Oturz to chodzi o temperature karty w spoczynku siaga ok 72 stopni a gdy wlacze gre to cho cho!

Co mi poradzicie w tym temacie? A najgorsze to ze jak wlacze CS to temp sie unosi a cs to niezbyt ma wymagania najczesciej dochodzi do resetu kompa i zawiesza go!

tu macie moj opis sprzetowy

Zinstalowana pamiec: 4.00GB

Typ systemu: 64-bitowy system operacyjny

Procesor:AMD Athlon X2 250 Procesor w sumie procek 3.00GHz

Karta graf: NVIDIA 9800GT DDR3 ---- pelny opis graf http://xfxforce.com/en-us/products/graphic...ies/9800gt.aspx

Windows: Seven Ultimate

Plyta glowna: GIGABYTE GA-MA785GMT-UD2H DDR3 ----- pelny opis plyty http://www.gigabyte.pl/products/mb/specs/g...mt-ud2h_10.html

Prosze o pomoc co mam zrobic w tym kierunku!! moje gg [CIACH] :huh:

Pozwoliłem sobie urozmaicić kolorystycznie ten post. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi poradzicie w tym temacie?

Siegnac po slownik ortograficzny? Albo przynajmniej przepuscic posta przez pisownie wyrazow w wordzie/open office?

Jaka buda + czy jest obieg powietrza?

Jakie chlodzenie na karcie masz?

Jaki zasilacz (marka + model)?

Wyczysc kompa w srodku lacznie z coolerem na karcie graficznej a na pewno pomoze.

Do czyszczenia uzywamy pedzelka + powietrze w sprayu do kupienia w sklepie komputerowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz po polsku, pełnymi zdaniami. Popracuj nad ortografią i interpunkcją. Problemy rozwiązujemy na forum, a nie przez jakieś gg, czy inne tego typu twory. Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów i załóż nowy temat dostosowując się do panujących tu zasad. Ten temat zamykam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...