Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Drags

Grand Theft Auto: IV - uruchomienie i ścinki

Polecane posty

Mam problem z grą GTA 4. Gra chodzi normalnie dopóki nie zacznę iść, jechać lub poruszać się w jaki kolwiek sposób. Nie jest to wina sprzętu bo dawniej grałem bez problemu. Co prawda na minimalnych wymaganiach ale działało.

Później próbowałem zainstalować patcha. Niestety po jego zainstalowaniu gra wg nie chciała się uruchomić. Kilkałem Play lub Play(Offline) i zero reakcji. Mam orginalną wersję. Wie ktoś w czym może być problem?

Jeżeli coś to zmieni to mam windows 7 wersję 64-bitową.

Zapomniałem, że nie mogę użyć słowa problem w temacie. Sorry.

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie instalowałem żadnych modów. Reinstale nic nie dawały (robiłem to kilka razy). Na zasilaczu przeczytałem "feel 3 350 atx". Nie znam się za bardzo na sprzęcie.

Zauważyłem, że gra zacina się tylko wtedy kiedy się poruszam. Mogę stać w miejscu i strzelać bez żadnego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zasilacz to bomba z opóźnionym zapłonem, ale ja nie o tym. Błąd jest dość dziwaczny, zważywszy na to, że gra działała wcześniej. Proponuję zainstalować nowe stery i pokombinować z patchami do GTA. W innych grach takie coś się pojawia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrywałem pierw patcha 1.0.7.0. Poczytałem, że o wiele lepszy jest 1.0.6.0 to wgrałem później ten.

Btw. mam wgrane wszystkie nowsze sterowniki a problem wstępuje dalej.

To była jedynie wina klawiatury bezprzewodowej. Gra jedynie zacina się gdy skręcam autem lub wykonuje podobne czynności. Czytałem, że patch powinien wyeliminować te błędy ale jak to zrobić gdy po zainstalowaniu patchu gra nie chce się uruchomić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...