Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sosna564

Rozwiązany: Devil May Cry 3 - problem z save'ami

Polecane posty

zakupiłem dzisiaj grę Dvil may cry 3 i mam problem ponieważ po wyłączeniu gry kasuje wszystkie ustawienia i savy które ja ustawiłem a zostają wprowadzone domyślne ustawienia i te savy które były w grze aha patcha do gry mam najnowszego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapisaniu przed wyłączeniem Alt+Tab i skopiuj save gdzieś indziej. A przed włączeniem gry skopiuj do folderu z savami, lecz to rozwiązanie na chwilę, za każdym razem trza tak robić. Może reinstal gry, wyczyść osobiście dokładnie folder z savami i wybierz nową grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główkuję, główkuję...i proszę bardzo. Pobierz z neta save z początku gry albo gdzie chcesz aby był zapisany stan rozgrywki i wrzuć go do folderu z savami(ale miej kopię tych pobranych savów, tak na wypadek czegoś). I włącz grę i spróbuj wczytać, jak się wczyta to zapisz na oddzielnym savie i wyłącz grę i włącz i wczytaj ten oddzielny save. Jak się zapisało to ok raczej. A jak nie to wczytaj pobrany i zapisz na nim. Wyłącz grę odpal grę i wczytaj ten pobrany, na którym zapisałeś.Aż mnie głowa boli od główkowania. Reinstal gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...