Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pysio

Call of Duty Modern Warfare 2 - instalacja gry

Polecane posty

Witam.

Oststanio chciałem sobie pograć w MW2, odpalam STEAM'a a tu nagle jakas aktualizacja 7GB (do trybu single i multi), pomyślałem, że coś się zepsuło i gra mi sie pobiera.

btw (jak kiedys gre zainstalowałem na koncie "X" to gdy wszedłem na konto "Y" zeby sobie pograć gra nie była zainstalowana i pobierało mi sie od nowa 11GB z neta mimo że już zainstalowałem grę).

Ale nie w tym problem.Tak już namieszałen, że odinstalowałem wszytsko, włącznie z STEAM'em. Wkładam płyte z COD'em, zainstalował sie i zaktualizował STEAM, ale jak chce zainstalować grę to ona zaczyna ją pobierać z Internetu a nie tak jak chce, z płyty.

Ktoś wie jak to zrobić aby gra zaczęła instalację z płyty? Gdy wszedłem w tryb offline w STEAM to nie chce sie instalować z płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż nie, drogi kolego, bo jak jest taki pasek z informacją, że trwa przygotowywanie i tworzenie plików lokalnych gry Call of Duty MW2 i pojawia się informacja że jest pobierany jeden plik, i pobieranie będzie trwało pare godzin. On tą grę ściąga z netu.

Ale spędziłem cały dzień na Steam Support i znalazłem. Jeżeli by ktoś miał podobny problem to daje link:

Link do pomocy technicznej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...