Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KamilosD

Rozwiązany: Brak połączenia internetowego w notebooku

Polecane posty

Zawsze bez żadnych problemów miałem internet w laptopie, a dziś nagle nie ma. W ikonce połączenia w pasku szybkiego uruchamiania widnieje komunikat ,,Nie połączono - brak dostępnych połączeń". Próbowałem jakoś to naprawić, ale nic. Wyłączałem i włączałem net w panelu sterowania, robiłem diagnostykę i robiłem wszystko, co jest napisane w pomocy... Możecie mi poradzić, jak to naprawić?

Mój notebook to Toshiba Sattelite A660-16m

Router - http://kb.netgear.com/app/products/model/a_id/2591

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wgrałem nowy firmware, ale dalej to samo. To nie jest wina routera, tylko notebooka. Net na PeCecie działa bez zarzutu, a w lapku widnieje informacja, że funkcja sieci bezprzewodowej jest wyłączona... Przeczesałem ,,miliony" opcji i już nie mam żadnych pomysłów, co zrobić, by internet był w laptopie. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej Toshibie jest taki mały upierdliwy przełączniczek, który łatwo przeoczyć, a którym załącza się lub wyłącza wi-fi. Jeśli takowy masz, to sprawdź, czy Ci się przypadkiem nie przestawił. Gdy u mnie to się stało, kwitował to właśnie stwierdzeniem, że "funkcja sieci bezprzewodowej jest wyłączona".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...