Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Meneris

Rozwiązany: Na której płycie jest grafika

Polecane posty

Mam nowego laptopa, z windows 7. Znalazłam temat dotyczący przyspieszenia systemowego, i z niego wiem że musze zainstalować ponownie grafike jeśli nie da się go włączyć.

Mam 2 płyty.

Pisz ena nich tak:

płyta 1:

Driver & Uyility Ver 1.0

Pilotes et Service Ver 1.0

K52JC/A52JC/X52JC/PRO5IJC

K62JC/A62JC

This disc support windows 7

Ce Cd Soutient Windows 7

32 et 64 bit.

płyta 2:

Saua DVD

Power2Go

LabelPrint

PowerProducer

PowerDirector

MediaShow

Na której płycie jest grafika?????

Prosze o szybka pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiesz co - powiedz najpierw co się dokładnie z grafiką porobiło, bo być może nie będzie potrzebna instalacja czegokolwiek.

Napisz jaki masz dokładnie system operacyjny (Windows 7 i co dalej? Starter? Home? Home Premium?) i opisz ten problem graficzny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam windows 7 Home Premium.

A stało sie tak. Zainstalowałam gg 10i chciałam je uruchomić i mi sie komp zresetowął i sie uruchomił ponownie. I wygląd graficzny się zrobił taki wielki, wielki ikony itp. Chciałam go zmniejszyć w tych ustawieniach ale tam był tylko najniższy prób i najwyższy, reszty się nie dało włączyć tak jak wcześniej.

I potem włączyłam pasjansa i mi wyskoczyła informacja o przyspieszeniu systemowym że jest wyłączone. I zaczełam szukać w necie o tym przyspieszeniu i trafiłam na temat w tym forum,

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry1552655

i tak samo jak u tego użytkownika mi się nie da włączyć i żeby tą grafike zainstalować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ty też pewnie to samo masz. A więc dowiedz sie jaki to jest model grafiki i pobierz do niej najnowsze stery, bo aktualnie ich nie masz(zgaduję ale daj screena z programu dxdiag z zakładki ekran). A jeśli nie wiesz jaki to model to zainstaluj z płyty pierwszej ten pierwszy sterownik "VGA" tylko jego narazie. Możesz jeszcze raz przeczytać ten temat, bo problem wygląda na ten sam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Bardzo dziwne, że tak nagle same z siebie sterowniki odinstalowały (wcześniej wszystko działało, tak?).

Chciałam go zmniejszyć w tych ustawieniach ale tam był tylko najniższy prób i najwyższy, reszty się nie dało włączyć tak jak wcześniej.

"Tych ustawieniach", to znaczy w Rozdzielczości Ekranu? Kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie wybierz "Rozdzielczość ekranu" i powiedz mi, czy to jest to samo menu.

Czy laptop był bardzo gorący, kiedy to się stało?

Możesz spróbować zainstalować z tej pierwszej płyty tylko pierwszą pozycję (VGA driver...), zobaczymy co się stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj go włączyłam i wszystko wróciło do normy. Ikony już nie są takie wielkie, gry chodzą szybko, da się ustawić rozdzielczość.

Ja normalnie w szoku byłam. Już nie wiem o co biega.

Trosze szumu narobiłam a problem sam się rozwiązał (mam nadzieje), dzięki za rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że po prostu GG zdjęło Aero z Windowsa, został tryb podstawowy, stąd m.in. brak przezroczystości okienek. Tak się czasami dzieje przy instalacji nieszczególnie starannie pisanych aplikacji. Zwykle pomaga restart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak włączam niektóre programy to czasem mi też zdejmuje przezroczystość okienek(ale to naprawdę rzadko kiedy się zdarza), aby zwiększyć wydajność. Ale na takim kompie to w trybie AERO to wszystko śmigać powinno i śmiga jak należy, bo to chyba wina czego innego. Ale u autora jest taki problem, że wskazuje to na brak sterowników do grafiki w danym momencie. Raz były a raz jakby ich nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...