Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kuun

Mass Effect - problem z grafiką

Polecane posty

Witam

Szukałem rozwiązania , ale nie udało mi się więc proszę was osobiście o pomoc.

Moja karta graficzna:

ATI Radeon 4870 HD

th_screen-8.png

Gra nawet na niskich ustawieniach grafiki się zacina i jest bardzo niekomfortowo.

Dziwne jest to , że Mass Effect 2 chodz całkiem dobrze na najwyższych ustawieniach graficznych..

Co na to poradzić ? :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałeś oba patche do gry? Bo może gra ma problemy z wysyłaniem informacji do pamięci karty graficznej ewentualnie jaki masz procesor bo sama karta graficzna nam nic nie powie.

Nie wiem czemu ale jak zawsze się coś dzieje z grą to tylko podają kartę graficzną a to co innego może być przyczyną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj całą resztę konfiguracji sprzętowej (procesor, płyta główna, RAM (model, producent, ilość), oraz najważniejsze - zasilacz (znów producent, model, moc)).

Zainstaluj sobie SpeedFan i sprawdź orientacyjne temperatury podzespołów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli używasz Xfire - wyłącz go na czas grania w Mass Effect albo wyłącz wykrywanie Mass Effect przez Xfire. No, jest jeszcze jedna ale bardziej skomplikowana metoda - wyłączenie obsługi Xfire w grze (trzeba wyłączyć DirectX w Xfire spod poziomu pliku, ale to tylko jeśli chcesz żeby pokazywało że grasz w grę ale nie można było wywołać okienek Xfire spod poziomu gry).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwoniłem do pomocy technicznej w sprawie takiego samego problemu jak ty z Mass Efect, wystąpił on u kolegi i powiedzieli żeby cały folder Mass Efect dodać do wykluczeń z antywirusie, albo na czas gry po prostu go wyłączać, gdy tylko wyłączyłem antywirusa śmiga jak szalony, nie ma różnicy jaki to antywirus, przy okazji ten gość powiedział że ten problem jest często spotykany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc , spalił mi się monitor , ale kiedy dostane nowy , wypróbuje instalacje patche i wyłączanie antywirusa.

Te temperatury są raczej w stresie. Dam znać jak coś się zmieni.

PS> piszę z notebooka , monitor zjaral sie na stacjonarnym gdzie mam wszystkie gierki :gra:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...