Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mesersmize

Rozpakowywanie winrarem - błąd ms-dos

Polecane posty

Witam. Mam problem z rozpakowaniem pliku winrarem. Kiedy plik sie rozpakowywuje to dochodzi do pewnego momentu i wyskakuje mi ramka i pisze błąd MS-DOS. Podobnie jest kiedy chce skopiować ten plik z płyty na dysk. Tez chwile sie kopiuje a potem wyskakuje mi błąd MS-DOS. Proszę o pomoc , wie ktoś co to może być???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim programem to próbowałeś rozpakować i gdzie znajduje się ten plik, jeśli na twardym dysku, to byłbym rad, gdybyś pokazał co pokazuje S.M.A.R.T. dysku. Tu masz opisane jak przedstawić odczyty oraz wybrane programy, którymi można się dostać do S.M.A.R.T.u.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plik jest na płycie tyle ,że ja chciałem go skopiować na dysk bo właściwie to są 2 rozne pliki na dwoch plytach i zeby meic ich zawartosc to musze miec dwa . No i jak chce go skopiowac to ten blad mi wyskakuje , zreszta gdy wypakowuje to tez. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować stworzyć obraz płyty i zobaczyć, czy wtedy za pomocą wirtualnego napędu da się to odczytać. Wygląda mi na to, że napęd natrafia na jakiś błąd na płycie, ale pewien nie jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...