Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

schwarzmoller

Grand Theft Auto: San Andreas - błąd z aplikacją gta_sa.exe

Polecane posty

Witam! Chciałbym prosić o pomoc w pewnej sprawie, której natury nie rozumiem. Otóż po zainstalowaniu GTA San Andreas i patcha z polonizacją gra wyrzuca błąd w trakcie uruchamiania. Po reklamach i screenie "tytułowym" zaraz przed włączeniem się menu gra wyrzuca błąd z aplikacją gta_sa.exe i zamyka program. Po kilku próbach reinstalacji z patchem i bez sytuacja się nie zmieniła. Mam kopię z Premium Games jeżeli to ma jakieś znaczenie i komp: intel pentium 4 CPU 3.00 GHz, 2GB ram, karta graficzna Sapphire X550 PCI-E 128\128. Proszę o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba wszystko w porządku. Po kilkakrotnym reinstalu, skanowaniu, przeglądzie rejestru i wymianie sterowników do karty graficznej gra włącza się i działa poprawnie. Jeżeli ktoś będzie miał kiedyś podobny problem to nie mam zielonego pojęcia jak go zlikwidować. Możecie próbować tego co ja :wink: . Dziękuję, temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym prosić o pomoc w pewnej sprawie, której natury nie rozumiem. Otóż po zainstalowaniu GTA San Andreas i patcha z polonizacją gra wyrzuca błąd w trakcie uruchamiania. Po reklamach i screenie "tytułowym" zaraz przed włączeniem się menu gra wyrzuca błąd z aplikacją gta_sa.exe i zamyka program. Po kilku próbach reinstalacji z patchem i bez sytuacja się nie zmieniła. Mam kopię z Premium Games jeżeli to ma jakieś znaczenie i komp: intel pentium 4 CPU 3.00 GHz, 2GB ram, karta graficzna Sapphire X550 PCI-E 128\128. Proszę o pomoc!

ej spolszczenie masz orginalne czy z netatylko napisz prawde bo to ma znaczenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...