Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzysztofc10

Problemy z Grafiką

Polecane posty

Mam Karte ATI Radeon HD 4870 1GB GDDR5 Gigabajt nie podkręcana

Procka Core 2 quad q9300

zasilacz Corsair 1000w

płytę główną ASUS P5N-T Deluxe

Ram Kingston 4x1Gb ddr2

Dysk 640GB sata2

Mam Problem podczas grania w nowe gry np.battlefield bad company 2 gra po jakimś czasie się zacina (robi się biały ekran) mogę chodzić i strzelać tylko nie mam obrazu więc jedynie mogę uruchomić menadżer zadań i tą grę wywalić z procesów wszystko pięknie hasa oprócz nowych gier. mam wina7 32bity Sprawdzałem na forach wiara pisała coś o fleshu w biosie Proszę o pomoc z góry dziękuje!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź temperatury karty. Właśnie ta karla lubi podgrzać atmosferę. Przeczyść ją i zobacz jak działa. Jakie masz sterowniki?

[edit]

@down Co ten Ramzes z Wami zrobił :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gentleman, w pierwszej kolejności proszę sprawdzić czy posiada Sir najnowsze sterowniki. Następnie proszę o sprawdzenie temperatur karty graficznej pod obciążeniem. Dokona Pan tego za pomocą programu Furmark oraz GPU-Z z włączonym zapisem do loga (zakładka Sensors->Log to file, milordzie). Wyniki proszę umieścić w tymże wątku na forum, Monsieur. Proszę testować 0,5-1h z włączoną opcją Xtreme Burning. Jeśli temperatury będą wysokie, to prawdopodobnie znamy już przyczynę i postaramy się z całych sił Sir krzysztofc10 pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...