Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RMS

Instalacja .Net Framework pod Windows Vista x64

Polecane posty

Witam!

Mam problem z instalacją frameworka 1.1 na Windows Vista Business x64. Potrzebuję go do włączenia Dungeons & Dragons Online, który przy próbie uruchomienia wyrzuca taki błąd:

2uzsf36.jpg

Oczywiście wybranie opcji "Tak" nie pomaga, poniewaz przenosi mnie do strony z framework 4.0, po którego instalacji nic się nie zmienia.

Próba zwykłej instalacji .net 1.1 kończy się w normalnym jak i wg. tego poradnika: http://forums.lotro.com/showthread.php?p=733941 stosownym koomunikatem.

dvknq9.jpg

Za pomoc związaną z instalacją z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydzieliłem post do nowego tematu. .NET Frameworka w wersji 1.x nie zainstalujesz pod Vistą. Zainstalowanie .NET Frameworka w wersji 3.5 powinno rozwiązać problem, jeśli tak się nie stanie, to pisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zainstalować .NET Framework 1.1 tak, jak jest to opisane w tym poście. Według paru stron ten sposób działa dla systemów x64.

akurat o tym sposobie wspomniałem w pierwszym poście i nie wiem dlaczego u mnie nie zmienia to sytuacji. Wykonanie ostatniego punktu tzn. using netfx.msi kończy się tak jak przy zwykłej instalacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś uruchomienia instalatora w trybie zgodności z XP SP3? Być może to coś da. Czy modyfikowałeś w jakiś sposób system?

heh wiedziałem, że czegoś mi tam brakuje, ponieważ instynktownie przeszukiwałem właściwości pliku a zupełnie o tej opcji zapomniałem :) Otóż jak widzę zniknęła mi zakładka zgodność a próby jej przywrócenia również kończą się fiaskiem, więc wydaje mi się, że odpuszczę sobie na razie bo nie widzę sensu siedzenia nad tym. Zobaczę może będzie trzeba w końcu również na kompie przesiąść się na Win 7, ale trzeba go najpierw sobie ściągnąć...

EDIT: ostatni zdanie wyszło jakoś dwuznaczne :) - * ściągnąć z MSDNA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...