Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Knight Martius

Rozwiązany: Miranda IM (lub inny komunikator) i jednocześnie używanie Gadu-Gadu

Polecane posty

Niekoniecznie to problem techniczny, jedynie chcę się upewnić odnośnie jednej rzeczy (i ew. wybrać inną...), żeby potem nie żałować. Otóż tak: używam komunikatora Gadu-Gadu 7.7.0 i ostatnio planuję zmienić sobie na inny (byle nie GG 10...). Chciałbym po prostu normalnie rozmawiać z kumplem, którego numer GG przekracza 17000000, ale na moim obecnym komunikatorze jest to niemożliwe (chyba że zainstaluję GG 10, co odpada). Są duże szanse, że przesiądę się na Mirandę IM. Jednakże od przesiadki (samej w sobie; to, na jaki komunikator, nie ma tutaj znaczenia) powstrzymuje mnie jedno: brat też używa GG 7.7.0 i on akurat nie ma zamiaru tego zmieniać. Mnie natomiast nie uda się go przekonać do zmiany (a niemrawo próbowałem ;]), więc chcę to załatwić "okrężną drogą".

Mam więc pytanie: gdybym zainstalował Mirandę i zaczął jej używać, to czy brat nadal mógłby swobodnie korzystać z GG, bez konieczności przesiadki? A jeśli nie, to jaki komunikator spełniający powyższe warunki (z rozmową z kumplem włącznie...) moglibyście mi polecić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie odpisywałem. W tym czasie odkryłem, że jednak nawet na starej wersji GG mogę rozmawiać z nowszymi numerami, tylko że program łączy mnie z numerem informacyjnym i dwoma numerami, chyba nieużywanymi. A brat, nawet gdy pokazałem mu ten temat, i tak nie zgadza się na instalację nowego komunikatora. :/ Może i jakiś czas temu postawiłbym mu sprawę jasno, co chcę zrobić, ale że na razie wystarczy mi tamto rozwiązanie, to nad nowym komunikatorem pomyślę później. Niemniej bardzo dziękuję za odpowiedź - kiedy się zdecyduję na instalację, to na pewno wezmę ją pod uwagę.

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...