Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Filip6300

Rozwiązany: Odtwarzanie plików UDF

Polecane posty

UDF to system plików, a nie format nagrania. Jaki masz system? Być może Twój system nie działa z daną wersją UDF. Taki problem może występować w przypadku posiadania Windowsa XP i płyty nagranej w formacie UDF w wersji 2.50, lub wyższej. Inne płyty DVD Video działają?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UDF to system plików, a nie format nagrania. Jaki masz system? Być może Twój system nie działa z daną wersją UDF. Taki problem może występować w przypadku posiadania Windowsa XP i płyty nagranej w formacie UDF w wersji 2.50, lub wyższej. Inne płyty DVD Video działają?

Windows XP (SP3). Inne filmy też nie działały. Miałem kiedyś program, który je odtwarzał (PowerDVD chyba) ale skończyła mi się licencja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby cytowania poprzedzającego posta. Sądzę, że problemem jest brak zainstalowanego programowego dekodera DVD w systemie. Rozwiązania są dwa:

- zainstalować program z wbudowanym dekoderem DVD (np. Media Player Clasic, lub VLC);

- zainstalować dekoder DVD. Tego typu dekodery można znaleźć w większości pakietów kodeków.

By nie zaśmiecać zbyt mocno systemu według mnie lepiej jest wybrać pierwsze wyjście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...